Małgorzata Lewińska urodzi bliźnięta
ONS

Ciężarna Małgorzata Lewińska urodzi bliźniaki

Małgorzata Lewińska urodzi bliźnięta
ONS

Ten rok w polskim show-biznesie z pewnością obfituje w gwiazdorskie śluby i prawdziwy baby boom. W najbliższych tygodniach oczekuje się rozwiązania kilku medialnych ciąż, a do grona przyszłych mam dołączyła teraz Małgorzata Lewińska. Przypomnijmy: Baby boom trwa! 42-letnia polska aktorka jest w ciąży

Lewińska gościła ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o swoim błogosławionym stanie. Aktorka ma już dwie praktycznie dorosłe córki i nie ukrywa, że obecna ciąża nie była do końca planowana, ale bardzo się z niej cieszy. Na początku rozmowy wyjawiła też, że spodziewa się... bliźniąt. Zna też ich już płeć.

Tak, będę miał bliźnięta. Dwóch chłopców. Ja sobie oczywiście wmawiam, że sobie dam radę. Że dawałam sobie do tej pory radę z dziećmi to z bliźniakami też dam radę. Nie ukrywam, że liczę na duże wsparcie męża - wyznała Małgorzata.


Przyszła mama jest obecnie zaangażowana w wiele projektów zawodowych i nie do końca chce z nich rezygnować, ale przyznała, że lekarze stale przestrzegają ją przed zbyt dużym wysiłkiem. Bliźniacza ciąża jest bowiem ciążą wysokiego ryzyka.

Lekarze mi tylko przypominają ciągle, "czy pani wie, że ciąże bliźniacze są ciążami wysokiego ryzyka", "czy pani wie, że musi zwolnić"... Wczoraj zagrałam ostatni spektakl i obiecałam sobie, że od dzisiaj już zwalniam. Zostają tylko takie prace typu akcje, spotkania, które nie wymagają takiego spięcia jak występy na scenie czy premiery - dodała.


Małgorzacie Lewińskiej gratulujemy. Podwójnie!

Zobacz: Mucha półtora miesiąca przed porodem wciąż pracuje

Ciężarna Małgorzata Lewińska i inne gwiazdy na charytatywnej imprezie:

Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41