Małgorzata Kożuchowska w militarnej białej marynarce
ONS

Wiemy, dokąd Małgosia Kożuchowska zabrała synka na zimowe ferie!

Małgorzata Kożuchowska w militarnej białej marynarce
ONS

Małgosia Kożuchowska z mężem Bartkiem Wróblewskim i synkiem polecieli na krótki urlop w Alpy. Nie zabrali niani, więc jeździli na nartach na zmianę. A we trójkę chodzili na spacery.

Jaś szybko się aklimatyzuje w nowym miejscach. To mały podróżnik, nieraz jechał pociągiem i leciał samolotem", mówi znajoma aktorki.

Niedawno Małgosia zdradziła, że dzięki synowi zmieniła się - stała się bardziej zorganizowana. Powiedziała też, że Jaś ma naturę odkrywcy. „To łobuziak z poczuciem humoru”, dodała.

Jakie plany ma Małgorzata Kożuchowska?

Ubiegły rok była dla Małgorzaty Kożuchowskiej bardzo pracowity – zagrała w trzech serialach i trzech filmach. Ale 2016 zapowiada się nie mniej intensywnie. Po powrocie z nart aktorka zaczyna pracę na dwóch planach zdjęciowych: kolejnego sezonu „Rodzinki.pl” i nowego serialu TVN „Druga szansa”. Scenariusz tej ostatniej produkcji był pisany z myślą o Małgosi! W roli agentki gwiazd zobaczymy ją już wiosną. Jakie marzenia Kożuchowska chce jeszcze zrealizować? 

Za pięć lat? (…) Będę grała role, których się po mnie nie spodziewają widzowie, i będę miała dużą szczęśliwą rodzinę”, zdradziła niedawno w wywiadzie w "Vivie".

 

I tego jej życzymy! Niezwykłe zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej z synkiem - w nowym magazynie "Flesz".

 

Małgosia z synkiem na wieczornym spacerze

Małgorzata Kożuchowska

 

Małgosia na konferencji "Druga szansa". 

Małgorzata Kożuchowska w białej marynarce
ONS

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25