Małgorzata Kożuchowska w ciąży
ONS
Newsy

Ciężarna Kożuchowska przełożyła zdjęcia do serialu. Ale nie idzie jeszcze na urlop

Gdzie zobaczymy aktorkę?

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej zaskoczyła nie tylko polskie media, ale przede wszystkim osoby, które pracują z nią na planie seriali "Prawo Agaty" i "Rodzinka.pl" w których wciela się w główne role. Początkowo produkcja tego drugiego serialu zapewniała, że nie będzie potrzebna zmiana w scenariuszu, ponieważ zdjęcia będą dostosowane do odmiennego stanu aktorki, tak by ciążowy brzuszek nie był widoczny. Okazało się jednak, że nie będzie to takie proste i ostatecznie zrezygnowano z kolejnego sezonu. Przypomnijmy: Zdjęcia do serialu Kożuchowskiej odwołane. Aktorka tłumaczy dlaczego

W najnowszym numerze magazynu "Flesz" aktora zdradziła, że taka decyzja była podjęta wspólnie przez nią i Telewizję Polską. Nie chciała jednak wyjawić więcej szczegółów. Dodała również, że nie zamierza porzucać roli pani prokurator w produkcji TVN.
 

Z ciężkim sercem podjęliśmy z TVP2 decyzję o przesunięciu zdjęć. Długo o tym rozmawialiśmy. Niedługo zaczynam zdjęcia do kolejnej serii "Prawa Agaty" - mówi Kożuchowska.
 

Więcej do powiedzenia miała osoba związana z produkcją, która wyjawiła, że postać grana przez Kożuchowską jest tak energiczna, że niemożliwe będzie dostosowanie scenariusza pod nią. Dodatkowo, licencja zabrania produkcji podejmowanie tak radykalnych zmian w fabule serialu, ta nie przewiduje ciąży głównej bohaterki.
 

Postać Małgosi, Natalia Boska jest bardzo energiczna. Ciężko by było zrobić z niej "siedzącą mamę", by ukryć brzuszek. A ciąży nie da się wprowadzić do scenariusza, bo nie można zmieniać jego kanadyjskiego scenariusza - wyjaśnia "Fleszowi" osoba z produkcji. 
 

Niedawno aktorka wzięła udział w kampanii społecznej "Szacunek i Wsparcie", dedykowanej weteranom. Nie porzuciła również kampanii dla Orange i już wkrótce będzie nagrywała kolejne spoty oraz promowała markę Ochnik, której jest ambasadorką. Na tym jednak nie koniec - Małgorzata planuje już kolejną kampanię.
 

Na początku czerwca planujemy realizację zdjęć do kolejnej kampanii. Autorem będzie wspaniała fotograf Marlena Bielińska - zdradza Kożuchowska. 
 

Nie sądzicie, że to za dużo jak na kobietę w piątym miesiącu?

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska chciała jechać do Watykanu. Jej plany zostały pokrzyżowane 

Kożuchowska w modnej stylizacji:

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Dzień dobry TVN
TVN
Newsy
Ciężarna Kożuchowska zachwyciła w DDTVN. Zdradziła też pewien sekret
Zamiast luźnej sukienki wybrała dopasowaną koszulę

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej od ponad dwóch tygodni elektryzuje wszystkie media. Aktorka jednak konsekwentie odmawia jakichkolwiek komentarzy w te sprawie. Nawet zaskoczona pytaniem w programie Agaty Młynarskiej nie zdradziła żadnych szczegółowych informacji dotyczących jej odmiennego stanu. Jedynymi osobami, które potwierdziły, ze jest w ciąży są osoby z jej najbliższego otoczenia. Przypomnijmy: Młynarska zaskoczyła na wizji Kożuchowską pytaniem o ciążę. Co jej odpowiedziała? Aktorka była gościem dzisiejszego wydania "Dzień dobry TVN", gdzie pojawiła się w dopasowanej koszuli zakrywającej brzuch i białych spodniach. Jak zawsze prezentowała się fantastycznie. Nawet prowadzącej, Magdzie Mołek ciężko było uwierzyć, że Kożuchowska w tym roku świętuje 20-lecie pracy artystycznej. I właśnie życie zawodowe gwiazdy było głównym tematem rozmowy. Zobacz: Ciężarna Kożuchowska zdradziła jak uczci śmierć papieża Przy okazji Małgorzata zdradziła, że grana przez nią postać w serialu "Prawo Agaty" zniknie na chwilę z głównej obsady. Powodem będzie złamanie przez nią prawa, konsekwencją czego będzie wysłanie jej do mniejszego miasta. Pani prokurator trochę broi (...) za co zostaje ukarana, będzie musiała opuścić Warszawę i wyląduje na zesłaniu. To wygnanie nie będzie trwało długo, chociaż będzie małe zaskoczenie, ale nie chcę tego wyjawiać - zdradza aktorka. Czyżby w ten sposób scenarzyści chcieli zamaskować ciążę aktorki? Jak wam się podoba dzisiejsza stylizacja Kożuchowskiej? Kożuchowska na planie serialu "Prawo Agaty":  

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinka.pl
tvp.pl
Newsy
Zdjęcia do Rodzinki.pl odwołane! Ciężarna Kożuchowska tłumaczy zaskakującą decyzję
To nie jest dobra informacja dla fanów serialu

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej zaskoczyła nie tylko polskie media, ale i scenarzystów produkcji, w które zaangażowana jest aktorka. Producenci serialu "Rodzinka.pl" zapewniali, że nie będzie potrzeby dostosowywania scenariusza pod kątem aktorki i zdjęcia odbędą się zgodnie z planem. Nieco więcej pogłówkować musiał reżyser "Kotki na gorącym blaszanym dachu", który zdecydował się na zastępstwo innej aktorki, co doprowadziło do wielu plotek. Przypomnijmy: To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty Wszystko jednak wskazuje na to, że stan gwiazdy nie pozwala na realizację wcześniejszych założeń. Paulina Drażba w programie "Pytanie na Śniadanie" odwiedziła plan zdjęciowy "Rodzinki.pl" i niestety, nie przyniosła dobrych informacji dla fanów produkcji. Małgorzata Kożuchowska poinformowała bowiem, że mające rozpocząć się za kilka dni zdjęcia do szóstego sezonu serialu zostały odwołane. Ekipa wróci na plan dopiero pod koniec roku, a nowe odcinki zostaną wyemitowane w marcu 2015. Są jednak pozytywy całej tej sytuacji - Kożuchowska promienieje wręcz w ciąży!   Szósty sezon proszę państwa naprawdę nieźle się zapowiada, będzie tutaj prawdziwa włoska rodzina pod jednym dachem. Niestety, musimy państwa z przykrością poinformować, że za parę dni nie pojawimy się na planie, nie możemy teraz tak intensywnie pracować. Ale nie martwcie się, nic straconego - pojawimy się w waszych domach już w marcu. A na plan wrócimy pod koniec roku - zapewnia aktorka w "Pytaniu na Śniadanie". Będziecie tęsknić za serialem "Rodzinka.pl"? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska nie zwalnia tempa. Przyjęła oryginalną propozycję     Małgorzata Kożuchowska przed studiem telewizyjnym:

Małgorzata Kożuchowska odrzuca propozycje sesji zdjęciowych
ONS
Newsy
Kożuchowska zrobi sesję w ciąży? Dostała propozycję wartą fortunę
Najdroższy ciążowy brzuszek w Polsce

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej to temat numer jeden w mediach. Aktorka do tej pory nie potwierdziła oficjalnie informacji o oczekiwaniu na narodziny dziecka, lecz coraz trudniej jest jej ukryć ciążowy brzuszek. Szczególnie że gwiazda nie rezygnuje z pracy i często pojawia się publicznie. Przypomnijmy: Kożuchowska pokazała jak pracuje w ciąży. Nawet tutaj ciążowy brzuszek odegrał główną rolę Kożuchowska na ciąży mogłaby zarobić wielkie pieniądze. Jak informuje magazyn "Party" zasypywana jest ofertami sesji zdjęciowych i wywiadów, za które padają propozycje wynagrodzenia o wartości kilkadziesiąt tysięcy złotych . Na razie aktorka za wszystkie oferty konsekwentnie dziękuje. Dlaczego? Małgorzata od lat bardziej ceni sobie prywatność i spokój niż zainteresowanie mediów: Małgosia docenia zainteresowanie mediów i wsparcie fanów, ale jednocześnie bardzo zależy jej na tym, alby ten wyjątkowy, szczęśliwy dla niej czas spędzić jak najspokojniej, o ile to możliwe .  - mówi menadżerka gwiazdy, Gabriela Piekarniak . Aktorka już niedługo pojawi się na panie serialu "Prawo Agaty", a podczas wakacji będzie nagrywać również kolejne odcinki programu "My, wy, oni". Weźmie również udział w kampanii Orange oraz wesprze działania Fundacji "Mam marzenie". Jej znajoma podkreśla: Gosia wie, że powinna teraz częściej odpoczywać, dlatego wraz z mężem będzie robić sobie weekendowe wycieczki po Polsce. - mówi osoba z jej otoczenia.   Przed aktorką ciągle dużo pracy.  Zobacz:  Kożuchowska spotkała się z fanami. Przygotowali dla niej wzruszającą niespodziankę   Kożuchowska podczas Festiwalu w Opolu: 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner