Małgorzata Kożuchowska reklamuje kompost
Newsy

Małgorzata Kożuchowska reklamuje... kompost i imponuje wiedzą o odpadach!

Małgorzata Kożuchowska reklamuje... kompost i imponuje wiedzą o odpadach!

Małgorzata Kożuchowska reklamuje... kompost! Na Facebooku gwiazdy pojawił się długi post, tłumaczący, dlaczego kompost jest tak ważny dla gospodarki i ekologii. Cały wpis jest okraszony zdjęciem aktorki z wiaderkiem w ręku!

 

Ida Nowakowska zagrała w filmie z Małgorzatą Kożuchowską! Jak wspomina współpracę z aktorką?

Małgorzata Kożuchowska reklamuje kompost!

Do tej pory Małgorzata Kożuchowska reklamowała luksusowe kosmetyki czy ubezpieczenia. Teraz… promuje kompost, uczestnicząc w ważnej akcji na temat ekologicznych wartości w ramach programu programu "Edukacja Oknem na Świat":

Kompost jest naszym depozytem na życie! Grajmy win-win i oddajmy ziemi to, czego od niej potrzebujemy. - nawołuje Małgorzata Kożuchowska.

Cały wpis poniżej. Zaskoczeni?

 

Zobacz także: Nowy partner Kożuchowskiej w serialu "Druga szansa"! Wiemy, kto go zagra! To nie jest typowy przystojniak...

 

Małgorzata Kożuchowska reklamuje kompost

 

Małgorzata Kożuchowska reklamuje kompost.

Małgorzata Kożuchowska reklamuje kompost

Małgorzata Kożuchowska twarzą Orange
ONS
Newsy
Kożuchowska została twarzą światowej sieci komórkowej
Znamy szczegóły kampanii z gwiazdą

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Imponuje nie tylko umiejętnościami, ale i fantastycznym wyczuciem stylu, którym czaruje podczas publicznych wystąpień. Przypomnijmy: Piękna Kożuchowska na konferencji TVP w szpilkach za 4 tysiące zł Gwiazda nie może narzekać też na propozycje od reklamodawców, którzy chętnie widzą ją w swoich kampaniach - kilka miesięcy temu Kożuchowska stworzyła swoją kolekcję dla marki Aryton (zobacz: Kożuchowska stworzy kolekcję dla uznanej marki ) , która rozeszła się jak na pniu. To jednak nie koniec reklamowych podbojów aktorki. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Małgorzata Kożuchowska została twarzą sieci telefonii komórkowej Orange. Kampania reklamowa z udziałem aktorki ruszy już we wrześniu, a telewizyjne spoty będą utrzymane w konwencji serialu "Rodzinka.pl", którego Kożuchowską jest gwiazdą. W podobny sposób połączono promocję serialu i mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012 ponad rok temu. - Małgosia od lat jest jedną z najbardziej pożądanych przez reklamodawców gwiazd. Publiczność bardzo chętnie sięga po produkty, które reklamuje, ale ona sama stara się selektywnie podchodzić do propozycji. Reklama Orange idealnie wpisuje się w jej portfolio - tłumaczy nam znajoma gwiazdy. Małgorzata Kożuchowska to dobry wybór do promocji Orange? Zachęci was do korzystania z ich usług? Zobacz: Kożuchowska pokazała jak odpoczywa w Ameryce Modna Kożuchowska w letniej stylizacji:

Małgorzata Kożuchowska reklamuje kosmetyki Kolastyna
ONS
Newsy
Kożuchowska została twarzą kosmetyków
Mamy też pierwsze zdjęcie z kampanii

Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa. Poza pracą na planie drugiej części "Listów do M.", aktorka kręciła spot reklamowy dla marki Aviva. Reklama właśnie miała swoją premierę telewizyjną, a to jeszcze nie koniec. Zobacz:  Już jest spot nowej reklamy z Kożuchowską. Jak wypadła? Jak udało nam się ustalić, z początkiem kwietnia marka Kolastyna rozpoczęła współpracę z gwiazdą. Kożuchowska reklamuje kosmetyki, które poprawiają kondycję skóry i redukują zmarszczki. W haśle reklamowym, które promuje aktorka zapewnia, że kremy rozumieją potrzeby jej skóry i są skuteczne w 100%. Gratulujemy. Zobacz:  Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień     Kożuchowska za kulisami reklamy Avivy:

Zarobki Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska jest milionerką."Forbes" wyliczył jej zarobki
Młoda mama nie próżnuje

Małgorzata Kożuchowska jako mama radzi sobie doskonale. Kiedy długo wyczekiwany syn pojawił się wreszcie na świecie aktorka wyraźnie rozkwitła. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że nie jest łatwo. Zobacz:  Kożuchowska szczerze o macierzyństwie: Nie jest łatwo Jednak macierzyństwo nie koliduje z obowiązkami zawodowymi aktorki. Aktorka aktywnie pracowała na planie "Prawa Agaty" i drugiej części "Listów do M.", a także kręciła spoty reklamowe dla jednej z sieci komórkowych. W ciągu ostatniego miesiąca gwiazda wzięła udział w dwóch nowych kampaniach. W jednej z nich reklamuje ubezpieczenia, a w drugiej kosmetyki dla kobiet. I jak podaje "Twoje Imperium" całkiem się na tym wzbogaciła. Tabloid powołał się na wycenę magazynu "Forbes"  według, której tylko z jednego kontraktu Kożuchowska zarobiła 300 tysięcy złotych, co może oznaczać, że tylko w tym roku na jej konto wpłynęło ponad milion złotych.  Widzieliście już kampanie z jej udziałem? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska w kolejnej kampanii     Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner