Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Kożuchowska reklamuje kosmetyki Kolastyna
ONS
Newsy

Kożuchowska została twarzą kosmetyków

Mamy też pierwsze zdjęcie z kampanii

Małgorzata Kożuchowska nie zwalnia tempa. Poza pracą na planie drugiej części "Listów do M.", aktorka kręciła spot reklamowy dla marki Aviva. Reklama właśnie miała swoją premierę telewizyjną, a to jeszcze nie koniec. Zobacz: Już jest spot nowej reklamy z Kożuchowską. Jak wypadła?

Jak udało nam się ustalić, z początkiem kwietnia marka Kolastyna rozpoczęła współpracę z gwiazdą. Kożuchowska reklamuje kosmetyki, które poprawiają kondycję skóry i redukują zmarszczki. W haśle reklamowym, które promuje aktorka zapewnia, że kremy rozumieją potrzeby jej skóry i są skuteczne w 100%.


Gratulujemy.

Zobacz: Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień
 
 

Kożuchowska za kulisami reklamy Avivy:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy
ONS
Newsy
Już jest spot nowej reklamy z Kożuchowską. Jak wypadła? [WIDEO]
Aktorka gra samą siebie

Małgorzata Kożuchowska ma teraz bardzo dużo pracy. Aktualnie aktorka przebywa na planie drugiej części filmu "Listów do M.", gdzie jest jedną z największych gwiazd. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z kolegami, którzy jej towarzyszą. Zobacz:  Kożuchowska gwiazdą "Listów do M. 2". Pokazała pierwsze zdjęcia z planu świątecznego hitu To jednak nie wszystko. Gwiazda ostatnio wzięła udział w kampanii Avivy i promuje ubezpieczenia dla rodzin. Aktorka ciężko pracowała na planie i dała z siebie wszystko. Dzisiaj premierę miał spot reklamowy, który można obejrzeć w internecie.  Kożuchowska gra tam samą siebie, czyli spełnioną kobietę i przede wszystkim matkę i żonę. W reklamie jest bardzo naturalna i uśmiechnięta. Jak Wam się podoba? Zobacz:  Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień   Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

ONS
Newsy
Kożuchowska doceniona za kampanię. To kolejny sukces na jej koncie
Jaką?

Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa kobieta sukcesu! Aktorka ma nie tylko udane życie prywatne i zawodowe, ale także doceniana jest w projektach, które realizuje dodatkowo. 21 maja odbyło wręczenie prestiżowych nagród Lampartów, wręczanych przez bankowców i ubezpieczycieli za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki z tej branży. Zobacz: Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień [FOTO+WIDEO] W tym roku druga nagroda przypadła marce AVIVA, w której kampanii udział wzięła właśnie Małgorzata Kożuchowska! Uznano, że jest to świetna reklama produktowa, do której doskonale dopasowano wizerunek gwiazdy. Gratulujemy! Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska zasiądzie w jury nowego programu

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o pracy i wychowaniu syna
ONS
Newsy
Kożuchowska szczerze o macierzyństwie: Nie jest łatwo
Jak poradziła sobie aktorka?

Małgorzata Kożuchowska kilka miesięcy temu została mamą swojego pierwszego dziecka- Jasia. Ciąża, narodziny i macierzyństwo gwiazdy wzbudzały w mediach wiele emocji. Prasa rozpisywała się o tym, jak młoda mama radzi sobie w nowej roli i kiedy zamierza wrócić do pracy . Okazało się, że Kożuchowska jak większość jej koleżanek z show-biznesu, dość szybko wróciła na salony. Zobacz: Kożuchowska w pięknej kreacji PIERWSZY RAZ publicznie po porodzie I chociaż w sieci pojawiło się wiele komentarzy, że aktorka nie radzi sobie z nadmiarem pracy i obowiązkami przy małym dziecku, to sama Kożuchowska w rozmowie z "Fleszem" rozwiała wszystkie wątpliwości. - J estem dumna z tego, jak w ostatnich miesiącach udało mi się pogodzić macierzyństwo i intensywną pracą zawodową. Chyba każda mama wie, że to nie jest łatwe - zdradziła gwiazda. Planuję odpocząć. Końcówkę wiosny zamierzam spędzić wyłącznie w otoczeniu bliskich. Jaś ma już sześć miesięcy. Jest bystrym i pogodnym chłopcem . Wygląda więc na to, że Małgorzata Kożuchowska odnalazła złoty środek, aby być szczęśliwą mamą i spełnioną zawodowo aktorką. Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska: Zmarszczek nie liczę Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner