Małgorzata Kożuchowska w jasnej marynarce

"Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam" Kożuchowska pierwszy raz tak szczerze o ciąży i macierzyństwie

Małgorzata Kożuchowska w jasnej marynarce

Małgorzata Kożuchowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o macierzyństwie i zdradziła, jaki jest jej syn Jaś! Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" została mamą ponad pięć lat temu, ale od tamtej chwili bardzo rzadko opowiada o swoim dziecku. Aktorka nie publikuje również w sieci zdjęć ukochanego syna i nie zabiera go na oficjalne imprezy. Teraz jednak dumna mama uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, jaki jest Jaś. Jak aktorka zareagowała, kiedy po raz po porodzie musiała wrócić do pracy? Jak wspomina swoją ciążę?

Małgorzata Kożuchowska szczerze o synu

Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z magazynem "Viva!" nie ukrywała, ciąża i początki macierzyństwa nie były dla niej zbyt łaskawe. Jak dziś wspomina ten czas?

Są kobiety, którym macierzyństwo przychodzi łatwo, organicznie. Ja nie miałam takiego szczęścia. Poza tym już moja ciąża była trudna. Byłam na lekach, spuchnięta, przytyłam. Przez ponad rok nie mogłam do siebie dojść. Zawsze byłam raczej szczupła, a tu nic nie mogłam zrobić. Małgosi matce to nie przeszkadzało, Małgosi aktorce - już tak - zdradziła w rozmowie z magazynem "Viva!".

Aktorka nie ukrywa, że było jej bardzo ciężko, kiedy dość szybko po porodzie musiała wrócić do pracy. 

Tłumaczyłam sobie: Jestem karmiącą mamą, nie mogę zostać w domu i zajmować się tylko dzieckiem, więc mam prawo wyglądać, jak wyglądam. I już. Pamiętaj, że od lat, kręcąc choćby Rodzinkę.pl, jestem zobligowana kontraktami. Ekipa serialu i tak pauzowała jeden sezon przez moją zagrożoną ciążę. I wszyscy przebierali nogami, czekając na to, kiedy wrócę. Rozumiałam to.

A jakim dzieckiem jest syn Małgorzaty Kożuchowskiej? Do kogo jest bardziej podobny? Jaś to cała mama czy cały tata?

(...) Ma ciemne oczy jak Bartek, ale jasne włosy jak ja i robi moje miny, ma poczucie humoru - powiedziała aktorka. 

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że teraz dba o swoje zdrowie właśnie m.in. dla swojego syna, który będzie zdawał maturę, gdy ona będzie miała ponad sześćdziesiąt lat. 

Dlatego dbam o zdrowie i kondycję – także dla niego. Chcę być zawsze jego partnerem do ważnych rozmów. Zawsze powtarzam, że dla mnie wyznacznikiem młodości jest pewien rodzaj ciekawości świata, ludzi, nowości- zdradziła w "Vivie!".

Aktorka zdradziła przy okazji, że jej syn jakiś czas temu zaczął interesować się aktorstwem! Czy w przyszłości Jaś pójdzie śladami swojej mamy i również zrobi karierę w polskim show-biznesie?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska zmaga się z poważną chorobą! "Przed diagnozą byłam wiecznie osłabiona"

Małgorzata Kożuchowska opowiedziała o swoim synu.

Aktorka została mamą w 2014 roku.

Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04