Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Dzień dobry TVN
TVN

Ciężarna Kożuchowska zachwyciła w DDTVN. Zdradziła też pewien sekret

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska w Dzień dobry TVN
TVN


Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej od ponad dwóch tygodni elektryzuje wszystkie media. Aktorka jednak konsekwentie odmawia jakichkolwiek komentarzy w te sprawie. Nawet zaskoczona pytaniem w programie Agaty Młynarskiej nie zdradziła żadnych szczegółowych informacji dotyczących jej odmiennego stanu. Jedynymi osobami, które potwierdziły, ze jest w ciąży są osoby z jej najbliższego otoczenia. Przypomnijmy: Młynarska zaskoczyła na wizji Kożuchowską pytaniem o ciążę. Co jej odpowiedziała?

Aktorka była gościem dzisiejszego wydania "Dzień dobry TVN", gdzie pojawiła się w dopasowanej koszuli zakrywającej brzuch i białych spodniach. Jak zawsze prezentowała się fantastycznie. Nawet prowadzącej, Magdzie Mołek ciężko było uwierzyć, że Kożuchowska w tym roku świętuje 20-lecie pracy artystycznej. I właśnie życie zawodowe gwiazdy było głównym tematem rozmowy.

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska zdradziła jak uczci śmierć papieża

Przy okazji Małgorzata zdradziła, że grana przez nią postać w serialu "Prawo Agaty" zniknie na chwilę z głównej obsady. Powodem będzie złamanie przez nią prawa, konsekwencją czego będzie wysłanie jej do mniejszego miasta.

Pani prokurator trochę broi (...) za co zostaje ukarana, będzie musiała opuścić Warszawę i wyląduje na zesłaniu. To wygnanie nie będzie trwało długo, chociaż będzie małe zaskoczenie, ale nie chcę tego wyjawiać - zdradza aktorka.


Czyżby w ten sposób scenarzyści chcieli zamaskować ciążę aktorki?

Jak wam się podoba dzisiejsza stylizacja Kożuchowskiej?

Kożuchowska na planie serialu "Prawo Agaty":
 

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11