Małgorzata Kożuchowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
ONS

Małgorzata Kożuchowska poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Opublikowała poruszające pożegnanie

Małgorzata Kożuchowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
ONS

Małgorzata Kożuchowska przekazała swoim fanom bardzo smutną informację. Aktorka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcia ze swojego ślubu i zdradziła, że ksiądz Piotr Pawlukiewicz nie żyje- kapłan jedenaście lat temu udzielił jej ślubu. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" nie ukrywa smutku. W sieci opublikowała poruszające pożegnanie i wspomnienie o księdzu. 

Ewydanie Party

Małgorzata Kożuchowska opublikowała poruszający wpis

Małgorzata Kożuchowska we wzruszającym wpisie na Instagramie żegna i wspomina księdza Piotra. Jak go zapamiętała? Aktorka zdradziła, co kapłan mówił po jej głośnym ślubie!

(...) 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu!-napisała Małgorzata Kożuchowska. 

W dalszej części wpisu aktorka wspomina jedno ze spotkań z księdzem. 

(...) Pamiętam jak spotkaliśmy się kilka miesięcy po moim ślubie. Zaraz po nim wyjechałeś na urlop, lato było upalne. Powiedziałeś wtedy: „nieźle mnie załatwiłaś Małgosiu! Zdjęcia ze ślubu były wszędzie, wyskakiwałem niemal z każdej gazety. Żeby kupić sobie zimne piwo musiałem wysyłać kolegę, żeby mnie nikt nie rozpoznał...” I zacząłeś się śmiać.
Taki właśnie byłeś... Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia... 🙏- zakończyła wpis na Instagramie. 

Wzruszający wpis Małgorzaty Kożuchowskiej skomentowały inne gwiazdy. Zobaczcie, co pisali!

- Piękna dusza. Dużo po sobie zostawił. Światła w ludziach, tekstach, nagranych słowach. Muszę odświeżyć sobie jego konferencje. 🕊 - napisał Maciej Musiał.
- Smutek❤️😥💔- przyznała Katarzyna Zielińska.
- 💔- skomentował krótko Rafał Zawierucha. 

Zobaczcie CAŁY wpis Małgorzaty Kożuchowskiej!

Bliskim księdza Piotra Pawlukiewicza składamy kondolencje. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu o życiu w kwarantannie!

Małgorzata Kożuchowska opublikowała poruszający wpis.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. Często mawiał: jeśli masz jakiś problem, coś cię dręczy, doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: jest taki Gość, ten Gość nazywa się Jezus Chrystus. Oddaj Mu wszystko, ale bez stawiania warunków, zawierz Mu całe swoje życie, a zobaczysz jakie cuda dla ciebie przygotował... 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu! Dziękuję za Twoje świadectwo wiary, za miłość ale i cierpliwość do ludzi, którzy zasypywali Cię niezliczonymi pytaniami, na które zawsze miałeś odpowiedź... Pamiętam jak spotkaliśmy się kilka miesięcy po moim ślubie. Zaraz po nim wyjechałeś na urlop, lato było upalne. Powiedziałeś wtedy: „nieźle mnie załatwiłaś Małgosiu! Zdjęcia ze ślubu były wszędzie, wyskakiwałem niemal z każdej gazety. Żeby kupić sobie zimne piwo musiałem wysyłać kolegę, żeby mnie nikt nie rozpoznał...” I zacząłeś się śmiać. Taki właśnie byłeś... Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia... 🙏

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Aktorka poinformowała o śmierci księdza, który 11 lat temu udzielał jej ślubu.

Małgorzata Kożuchowska
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17