Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Małgorzata Kożuchowska na pogrzebie Pawła Królikowskiego
ONS
Newsy

Małgorzata Kożuchowska poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Opublikowała poruszające pożegnanie

Małgorzata Kożuchowska przekazała swoim fanom bardzo smutną informację.

Małgorzata Kożuchowska przekazała swoim fanom bardzo smutną informację. Aktorka opublikowała na Instagramie czarno-białe zdjęcia ze swojego ślubu i zdradziła, że ksiądz Piotr Pawlukiewicz nie żyje- kapłan jedenaście lat temu udzielił jej ślubu. Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" nie ukrywa smutku. W sieci opublikowała poruszające pożegnanie i wspomnienie o księdzu. 

Ewydanie Party

Małgorzata Kożuchowska kończy 50 lat! Dziś jest ikoną stylu. A jak wyglądała kiedyś? Pamiętacie ją w czarnych włosach?

Małgorzata Kożuchowska opublikowała poruszający wpis

Małgorzata Kożuchowska we wzruszającym wpisie na Instagramie żegna i wspomina księdza Piotra. Jak go zapamiętała? Aktorka zdradziła, co kapłan mówił po jej głośnym ślubie!

(...) 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu!-napisała Małgorzata Kożuchowska. 

W dalszej części wpisu aktorka wspomina jedno ze spotkań z księdzem. 

(...) Pamiętam jak spotkaliśmy się kilka miesięcy po moim ślubie. Zaraz po nim wyjechałeś na urlop, lato było upalne. Powiedziałeś wtedy: „nieźle mnie załatwiłaś Małgosiu! Zdjęcia ze ślubu były wszędzie, wyskakiwałem niemal z każdej gazety. Żeby kupić sobie zimne piwo musiałem wysyłać kolegę, żeby mnie nikt nie rozpoznał...” I zacząłeś się śmiać.
Taki właśnie byłeś... Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia... 🙏- zakończyła wpis na Instagramie. 

Wzruszający wpis Małgorzaty Kożuchowskiej skomentowały inne gwiazdy. Zobaczcie, co pisali!

- Piękna dusza. Dużo po sobie zostawił. Światła w ludziach, tekstach, nagranych słowach. Muszę odświeżyć sobie jego konferencje. 🕊 - napisał Maciej Musiał.
- Smutek❤️😥💔- przyznała Katarzyna Zielińska.
- 💔- skomentował krótko Rafał Zawierucha. 

Zobaczcie CAŁY wpis Małgorzaty Kożuchowskiej!

Bliskim księdza Piotra Pawlukiewicza składamy kondolencje. 

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska w serialu o życiu w kwarantannie!

Małgorzata Kożuchowska opublikowała poruszający wpis.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Smutna wiadomość na koniec dnia. Wspaniały Kapłan, piękny człowiek, świadek Pana Boga. Często mawiał: jeśli masz jakiś problem, coś cię dręczy, doszedłeś do jakiejś granicy w swoim życiu, masz tylko jedno wyjście: jest taki Gość, ten Gość nazywa się Jezus Chrystus. Oddaj Mu wszystko, ale bez stawiania warunków, zawierz Mu całe swoje życie, a zobaczysz jakie cuda dla ciebie przygotował... 11 lat temu ks. Piotr Pawlukiewicz udzielił nam sakramentu ślubu. Do dziś mam w uszach Jego wspaniałą homilię o tkanym wspólnie przez całe życie, kobiercu. Drogi, kochany Księże Piotrze, dziękuję Ci za wszystkie piękne słowa, za „Katechizm Poręczny”, za Msze Św. o 15 w Św. Annie i za radiowe w Św. Krzyżu! Dziękuję za Twoje świadectwo wiary, za miłość ale i cierpliwość do ludzi, którzy zasypywali Cię niezliczonymi pytaniami, na które zawsze miałeś odpowiedź... Pamiętam jak spotkaliśmy się kilka miesięcy po moim ślubie. Zaraz po nim wyjechałeś na urlop, lato było upalne. Powiedziałeś wtedy: „nieźle mnie załatwiłaś Małgosiu! Zdjęcia ze ślubu były wszędzie, wyskakiwałem niemal z każdej gazety. Żeby kupić sobie zimne piwo musiałem wysyłać kolegę, żeby mnie nikt nie rozpoznał...” I zacząłeś się śmiać. Taki właśnie byłeś... Z Panem Bogiem kochany Księże Piotrze, do zobaczenia... 🙏

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)

Aktorka poinformowała o śmierci księdza, który 11 lat temu udzielał jej ślubu.

Małgorzata Kożuchowska
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Kożuchowska o powrocie Hanki Mostowiak do M jak miłość
Seriale
Małgorzata Kożuchowska grała w "M jak miłość" przez 9 lat. Dzisiaj żałuje tego czasu?

  Dla Małgorzaty Kożuchowskiej przygoda z „M jak miłość” trwała długie 9 lat. I zanim mogliśmy obejrzeć tragiczną śmierć granej przez nią Hanki Mostowiak , postać przeszła dużą metamorfozę. Jak dziś, z perspektywy lat, ocenia tamten czas? Co dała jej tak znacząca rola w najpopularniejszym polskim serialu? Czy po latach nadal śledzi losy bohaterów? Zobaczcie, co aktorka powiedziała przed kamerą Party.pl. Zobacz też:  Kogo w końcu wybierze Marcin? Maria Pawłowska zdradza, co stanie się w "M jak miłość"   Małgorzata Kożuchowska była związana z serialem 9 lat

Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał na planie serialu "Rodzinka.pl"
East News
Newsy
Maciej Musiał żartuje z "Rodzinki.pl": "Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali bez środków do życia!"
Maciej Musiał, podczas wręczania statuetki w kategorii Odkrycie Roku podczas Orłów 2020, zażartował z Rodzinki.pl. Oberwało się Tomaszowi Karolakowi i Małgorzacie Kożuchowskiej. Co powiedział?

Maciej Musiał , podczas wręczania statuetki w kategorii "Odkrycie Roku" podczas Orłów 2020, zażartował z Rodzinki.pl. W zeszłym tygodniu widzami ale przede wszystkim aktorami hitowego serialu wstrząsnęła wiadomość, że TVP zdecydowało o zdjęciu go z anteny. Najbardziej emocjonalnie zareagował Adam Zdrójkowski, który opublikował wzruszające Instastory podczas ostatniej wizyty na planie, tuż przez rozebraniem serialowych dekoracji.  Zobacz także:  Wzruszony Adam Zdrójkowski po raz ostatni na planie "Rodzinki.pl"! Emocjonalne nagranie aktora Maciej Musiał żartuje z zakończenia "Rodzinki.pl" na Orłach 2020 Podczas wczorajszej gali wręczenia Orłów 2020, Maciej Musiał postanowił nawiązać do ostatnich wydarzeń związanych z serialem "Rodzinka.pl". Przy okazji wręczania nagrody w kategorii "Odkrycie Roku" powiedział:  Dobry wieczór państwu. Dla mnie odkryciem tego roku jest istnienie świata bez "Rodzinki.pl" Decyzja o nagłym zdjęciu z anteny serialu o rodzinie Boskich była ogromnym zaskoczeniem nie tylko dla widzów ale również dla aktorów. W dalszej części swojego oświadczenia Maciej postanowił żartobliwie nawiązać do swoich serialowych rodziców, czyli Małgorzaty Kożuchowskiej i Tomasza Karolaka, żartując, że zostali bez pracy:  Mnie udało się znaleźć od razu robotę, ale Karolak i Kożuchowska z dnia na dzień zostali praktycznie bez środków do życia. Dlatego myśląc, na co przekażecie swój 1% podatku, proszę, myślcie o nich - Wystąpienie Maćka Musiała wywołało salwy śmiechu na sali. Grunt to podejść do całej sytuacji z dystansem. Zobacz także:  Dlaczego "Rodzinka.pl" znika z TVP? Jest komentarz stacji! Maciej Musiał żartuje z Tomasza Karolaka i Małgorzaty...

Małgorzata Kożuchowska w sukience Bunny The Star
Instagram
Newsy
Małgorzata Kożuchowska miała kolizję w centrum Warszawy! Są zdjęcia rozbitych aut
Małgrzata Kożuchowska przeżyła chwile grozy!

Małgrzata Kożuchowska przeżyła chwile grozy! Okazuje się, że aktorka uczestniczyła w kolizji do której doszło we wtorek wieczorem w centrum Warszawy. Jak informuje "Super Express" Małgorzata Kożuchowska podczas zmiany pasa zderzyła się z samochodem jadącym obok. Aktorka miała podróżować białym autem marki Jaguar. W sieci pojawiły się zdjęcia zrobione tuż po kolizji! Jak sprawę komentuje policja? Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska została ukarana mandatem. Kolizja z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej w centrum Warszawy Według doniesień "Super Expressu"  do kolizji z udziałem aktorki doszło późnym wieczorem na ulicy Książęcej. Samochód Małgorzaty Kożuchowskiej zderzył się z mercedesem, który wpadł na kilka słupków ustawionych wzdłuż ulicy. Kierująca Jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i otrzymała 6 punktów karnych – "Super Express" cytuje  podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji. Na szczęście Małgorzacie Kożuchowskiej i kierowcy mercedesa nic się nie stało. Według doniesień dziennika pomimo kolizji aktorka zachowała zimną krew i przeprosiła kierowcę rozbitego samochodu. W sieci pojawiły się zdjęcia rozbitych aut. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Małgorzata Kożuchowska pokazała syna! To już naprawdę bardzo duży chłopiec! Małgorzata Kożuchowska miała kolizję w centrum Warszawy. Do wypadku doszło we wtorek wieczorem.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner