Kożuchowska dziękuje Olszówce za zastępstwo
ONS
Newsy

To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty

Aktorka pierwszy raz skomentowała aferę

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej owiana jest tajemnicą, bowiem aktorka nie komentuje doniesień prasy i nie zabrała jeszcze oficjalnego komentarza w tej sprawie. Podobno gwiazda nie była zachwycona faktem, iż informacja ta przedostała się do prasy, a jej rodzina mocno zaniepokoiła się, że ktoś sprzedaje szczegóły do mediów. Przypomnijmy: Rodzina Kożuchowskiej zaniepokojona: "Ktoś sprzedał informacje o ciąży do mediów"

Zdaniem tabloidów, za przeciek informacji o ciąży do mediów miała odpowiadać... Edyta Olszówka. To właśnie ona została oddelegowana do zastąpienia Kożuchowskiej podczas amerykańskiej trasy ze sztuką "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Prasa rozpisywała się o tym, iż Małgorzata nie była zachwycona postawą koleżanki i doszło nawet do kłótni oraz wyraźnego ochłodzenia relacji. Gwiazda postanowiła jednak sprostować plotki i udzieliła oficjalnego komentarza w tej sprawie.
 

Jestem ogromnie wdzięczna Edycie, że podjęła się tak trudnego zadania, jakim było zrobienie w bardzo krótkim czasie zastępstwa za mnie w "Kotce na gorącym blaszanym dachu". Edyta jest wspaniałą aktorką i świetną koleżanką, trzymam mocno za nią kciuki - wyznała w rozmowie z "Show" Kożuchowska.


Edyta Olszówka poczuła się niezwykle dotknięta plotkami, co wydaje się oczywiste, bo nie stawiały jej w najlepszym świetle.
 

Jest mi przykro. Chciałam pomóc kolegom i pomogłam. A Małgosię bardzo cenię. I nie rozumiem, po co ktoś wymyśla takie kłamstwa na nasz temat - komentuje w "Show" Olszówka.


Waszym zdaniem informację o ciąży Kożuchowskiej "sprzedał" ktoś z jej najbliższego otoczenia?

Zobacz: Młynarska zaskoczyła na wizji Kożuchowską pytaniem o ciążę. Odpowiedziała natychmiast


Małgorzata Kożuchowska przed studiem "Dzień Dobry TVN":

Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska jest w ciąży? MAMY OFICJALNY KOMENTARZ
Dlaczego nie wyjedzie do USA?

Dziś po południu media obiegła sensacyjna informacja. Jak donoszą znajomi Małgorzaty Kożuchowskiej , gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka! W związku z ciążą, aktorka odwołała swój udział w amerykańskim tournee spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Kożuchowską ma zastąpić w Stanach Edyta Olszówka . Zobacz: Małgorzata Kożuchowska skomentowała doniesienia o in vitro Skontaktowaliśmy się zarówno z Teatrem Narodowym oraz Edytą Olszówką , ale wszyscy konsekwentnie odmawiają udzielania komentarzy w tej sprawie. Jako jedyna pierwszego oficjalnego komentarza udzieliła nam agentka gwiazdy, Gabriela Piekarniak :   - Małgorzata Kożuchowska musiała zrezygnować z wyjazdu do Stanów Zjednoczonych ze spektaklem "Kotka na gorącym blaszanym dachu" z ważnych powodów osobistych . Ona sama nigdy nie informowała mediów szczegółowo na temat spraw prywatnych. - mówi w rozmowie z AfterParty.pl. Już teraz gratulujemy!  

Englert o ciąży Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Englert skomentował plotki o ciąży Kożuchowskiej. Rozwiał wszelkie wątpliwości
Dyrektor teatru o sytuacji swojej aktorki

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej to w polskim show-biznesie nie lada wydarzenie. Sama zainteresowana konsekwentnie milczy na ten temat i odmawia udzielania jakichkolwiek komentarzy, ale do mediów przedostaje się coraz więcej informacji. Przypomnijmy: Znajomi zdradzili termin porodu Kożuchowskiej Doniesienia prasy potwierdzają natomiast kolejni to znajomi i współpracownicy Kożuchowskiej. W rozmowie z "Fleszem" Jan Englert , dyrektor teatru, w którym gra aktorka, przyznaje, że Małgorzata dostarczyła mu zaświadczenie lekarskie. Zwalnia ono ją od podróżowania samolotem, przez co Kożuchowskiej zabraknie na amerykańskim tournee sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu". W tej roli widzowie zobaczą Edytę Olszówkę .   Pani Kożuchowska dostarczyła dokument od lekarza zwalniający ją z latania samolotem. W sztuce podczas wyjazdu do Ameryki zastąpi ją prawdopodobnie Edyta Olszówka - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" Jan Englert. Nieco więcej entuzjazmu wykazuje Tomasz Karolak , który partneruje Małgorzacie w hitowym serialu "Rodzinka.pl".   Uważam, że to wielkie szczęście, że Gośka jest w ciąży! Będzie znakomitą mama, bardzo wyrozumiałą - wyznaj podekscytowany w rozmowie z magazynem. Myślicie, że Kożuchowska zdecyduje się w końcu na skomentowanie tych doniesień? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska idzie na urlop? Jest oficjalny komentarz Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie serialu:

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie Rodzinka.pl
tvp.pl
Newsy
Zdjęcia do Rodzinki.pl odwołane! Ciężarna Kożuchowska tłumaczy zaskakującą decyzję
To nie jest dobra informacja dla fanów serialu

Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej zaskoczyła nie tylko polskie media, ale i scenarzystów produkcji, w które zaangażowana jest aktorka. Producenci serialu "Rodzinka.pl" zapewniali, że nie będzie potrzeby dostosowywania scenariusza pod kątem aktorki i zdjęcia odbędą się zgodnie z planem. Nieco więcej pogłówkować musiał reżyser "Kotki na gorącym blaszanym dachu", który zdecydował się na zastępstwo innej aktorki, co doprowadziło do wielu plotek. Przypomnijmy: To Olszówka wygadała ciążę Kożuchowskiej? Jest komentarz Małgorzaty Wszystko jednak wskazuje na to, że stan gwiazdy nie pozwala na realizację wcześniejszych założeń. Paulina Drażba w programie "Pytanie na Śniadanie" odwiedziła plan zdjęciowy "Rodzinki.pl" i niestety, nie przyniosła dobrych informacji dla fanów produkcji. Małgorzata Kożuchowska poinformowała bowiem, że mające rozpocząć się za kilka dni zdjęcia do szóstego sezonu serialu zostały odwołane. Ekipa wróci na plan dopiero pod koniec roku, a nowe odcinki zostaną wyemitowane w marcu 2015. Są jednak pozytywy całej tej sytuacji - Kożuchowska promienieje wręcz w ciąży!   Szósty sezon proszę państwa naprawdę nieźle się zapowiada, będzie tutaj prawdziwa włoska rodzina pod jednym dachem. Niestety, musimy państwa z przykrością poinformować, że za parę dni nie pojawimy się na planie, nie możemy teraz tak intensywnie pracować. Ale nie martwcie się, nic straconego - pojawimy się w waszych domach już w marcu. A na plan wrócimy pod koniec roku - zapewnia aktorka w "Pytaniu na Śniadanie". Będziecie tęsknić za serialem "Rodzinka.pl"? Zobacz: Ciężarna Kożuchowska nie zwalnia tempa. Przyjęła oryginalną propozycję     Małgorzata Kożuchowska przed studiem telewizyjnym:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner