Małgorzata Kożuchowska w sukience Bunny The Star
Instagram

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję w centrum Warszawy! Są zdjęcia rozbitych aut

Małgorzata Kożuchowska w sukience Bunny The Star
Instagram

Małgrzata Kożuchowska przeżyła chwile grozy! Okazuje się, że aktorka uczestniczyła w kolizji do której doszło we wtorek wieczorem w centrum Warszawy. Jak informuje "Super Express" Małgorzata Kożuchowska podczas zmiany pasa zderzyła się z samochodem jadącym obok. Aktorka miała podróżować białym autem marki Jaguar. W sieci pojawiły się zdjęcia zrobione tuż po kolizji! Jak sprawę komentuje policja? Okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska została ukarana mandatem.

Kolizja z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej w centrum Warszawy

Według doniesień "Super Expressu"  do kolizji z udziałem aktorki doszło późnym wieczorem na ulicy Książęcej. Samochód Małgorzaty Kożuchowskiej zderzył się z mercedesem, który wpadł na kilka słupków ustawionych wzdłuż ulicy.

Kierująca Jaguarem została ukarana mandatem karnym w wysokości 450 zł i otrzymała 6 punktów karnych – "Super Express" cytuje  podkom. Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Na szczęście Małgorzacie Kożuchowskiej i kierowcy mercedesa nic się nie stało. Według doniesień dziennika pomimo kolizji aktorka zachowała zimną krew i przeprosiła kierowcę rozbitego samochodu. W sieci pojawiły się zdjęcia rozbitych aut. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała syna! To już naprawdę bardzo duży chłopiec!

Małgorzata Kożuchowska miała kolizję w centrum Warszawy.

Do wypadku doszło we wtorek wieczorem.

Małgorzata Kożuchowska
ONS.pl

 

Więcej na temat Małgorzata Kożuchowska
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17