Małgorzata Kożuchowska o pracy na planie serialu "Druga Szansa"

TYLKO U NAS! Czy Małgorzata Kożuchowska gwiazdorzy na planie "Drugiej Szansy"?

Małgorzata Kożuchowska o pracy na planie serialu "Druga Szansa"

Czy Małgorzata Kożuchowska gwiazdorzy na planie serialu "Druga Szansa"? O serialu TVN zrobiło się głośno zanim jeszcze wszedł na antenę. Wtedy gruchnęła plotka, że Małgosia Kożuchowska nie może dogadać się na planie z Tamarą Arciuch. Arciuch śmiała się z tych doniesień i zapewniała, że bardzo się z Małgosią lubią. "Flesz" postanowił sprawdzić, ile prawy jest w doniesieniach o tym, że Małgosia gwiazdorzy na planie hitu TVN.

Atmosfera na planie właśnie dzięki niej jest genialna. Kożuchowska uwielbia żartować, a co najważniejsze nigdy nie gwiazdorzy, powiedziała "Fleszowi" kostiumografka serialu Dorota Williams. 

Małgosia ma nerwy ze stali, zawsze jest przygotowana i otwarta na wszelkie zmiany, dodał w rozmowie z  „Fleszem” Bartek Świderski, który w serialu gra rolę doktora Marcina Kryńskiego. 

Wygląda więc na to, że  Małgosi sukces wcale nie przewrócił w głowie!

Jak święta spędzi Małgorzata Kożuchowska?

Tuż przed świętami Małgorzatę Kożuchowską czeka jeszcze jedno wyzwanie – będzie dubbingować Anne Hathaway w roli Białej Królowej w drugiej części filmu „Alicja w Krainie Czarów”. Potem... wyłącza już telefon i zajmuje się organizacją wielkanocnego śniadania dla rodziny. Ciekawe, czy półtoraroczny synek Malgosi - Janek będzie już w tym roku malował z mamą pisanki. "Flesz" dowiedział się też, że scenarzyści serialu "Druga szansa" już pracują nad kolejnym sezonem. Serial przyciąga obecnie co tydzień ponad dwa miliony widzów! Więcej na ten temat przeczytacie w nowym magazynie "Flesz". 

 

Małgorzata Kożuchowska pod studiem TVP

Małgorzata Kożuchowska w czarno białej sukience i kozakach

Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska na premierze serialu "Druga szansa"

Tamara Arciuch, Małgorzata Kożuchowska
East News

Więcej na temat malgorzata kozuchowska
Przeładuj

Kto pierwszy powiedział "kocham"? Oliwia czy Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Zdradzili, jak wyglądała ta wyjątkowa chwila

zobacz 01:32