Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Małgorzata i Rafał Trzaskowscy w białych koszulach
East News
Newsy

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy odpowiedzieli na bardzo prywatne pytania! Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? 

Film z Małgorzatą i Rafałem Trzaskowskimi podbija sieć! Jacy są prywatnie!?

Małgorzata Trzaskowska opublikowała w sieci film, na którym razem z mężem opowiedzieli o swoim życiu prywatnym. Kiedy Rafał Trzaskowski zrozumiał, że Małgorzata to ta jedyna? Jak kandydat na prezydenta Polski dzieli się obowiązkami ze swoją żoną? Musicie zobaczyć to wyjątkowe nagranie z udziałem Rafała Trzaskowskiego i jego żony Małgorzaty! Internauci są zachwyceni! 

Ilona Łepkowska skrytykowała fryzurę Małgorzaty Trzaskowskiej? Teraz tłumaczy, co miała na myśli

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy szczerze o swoim domu

Rafał Trzaskowski razem z Andrzejem Dudą wciąż walczą o głosy wyborców, którzy już w najbliższą niedzielę zdecydują, który z kandydatów zostanie prezydentem Polski. Czy będzie to Rafał Trzaskowski? A może więcej głosów otrzyma Andrzej Duda? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka dni. Teraz kandydaci, którzy zdobyli najwięcej głosów w pierwszej turze wyborów robią wszystko, żeby przekonać do siebie Polaków. Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda ruszyli w Polskę i organizują wiece wyborcze. W miniony poniedziałek (6 lipca) odbyły się również dwie odrębne debaty telewizyjne - niestety, kandydaci nie doszli do porozumienia i nie zdecydowali się na wspólną debatę. 

W sieci pojawił się również film z udziałem Rafała Trzaskowskiego, na którym razem z żoną opowiadają o swoim prywatnym życiu. Wyszło bardzo zabawnie i naturalnie!

Gośka jest zły policjant, ja jestem dobry policjant- mówi na nagraniu Rafał Trzaskowski. Mamy też podział, że Gośka gotuje częściej i nasz syn nie wyobraża sobie innej kuchni, tylko musi być schabowy i rolady i dużo ziemniaków, a ja lubię eksperymentować, więc córka pyta, kiedy ojciec będzie gotował, bo wtedy będzie dobrze- dodał kandydat na prezydenta. 

Internauci są zachwyceni filmem Małgorzaty i Rafała Trzaskowskich.

- Miło patrzeć, miło słuchać...bez krzyków, min, a z uśmiechem, miłością i szacunkiem do siebie i innych ❤️. Takiej prezydenckiej pary nam trzeba :)
- Jesteście Państwo wspaniałymi mądrymi i normalnymi ludźmi
- Na takich ludzi czekam. Super gust, super styl.Prawdziwa inteligencja i klasa. Błagam wygrajcie- komentują internauci. 

Zobaczcie to wyjątkowe nagranie Rafała Trzaskowskiego i jego żony!

Zobacz także: Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali zdjęcia ze swojego ślubu! "18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie"

Małgorzata i Rafał Trzaskowscy opowiedzieli o swoim prywatnym życiu.

 

Chcielibyście, żeby Rafał Trzaskowski wygrał drugą turę wyborów?

Rafał Trzaskowski wybory
East News

 

Instagram
Newsy
W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?
W niedzielę wybierzemy też pierwszą damę! Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta?

Już w najbliższą niedzielę 12 lipca wybierzemy prezydenta Polski. Do walki w drugiej turze staną ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda oraz obecnie urzędujący prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Ale wybory prezydenckie to także wybór pierwszej damy! Już za kilka dni dowiemy się, czy będzie to ponownie Agata Duda, czy może jednak Małgorzata Trzaskowska.  Zobacz także:  Rafał Trzaskowski i jego żona pokazali zdjęcia ze swojego ślubu! "18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie" Kim są i czym zajmują się żony kandydatów na prezydenta RP? Gdzie pracowała Agata Duda przed prezydenturą swojego męża? Co jest jej wielką pasją? Gdzie poznała Andrzeja Dudę? Nie zabraknie oczywiście ciekawostek o Małgorzacie Trzaskowskiej! Z naszego wideo dowiecie się między innymi kiedy poznała Rafała Trzaskowskiego, jakie skończyła studia oraz jaką pierwszą damą chce być!  Koniecznie zobaczcie nasze wideo!   

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski
East News
Newsy
Andrzej Duda z rodziną i Rafał Trzaskowski z żoną głosują w wyborach. Zobaczcie jak wyglądali!
Andrzej Duda z rodziną i Rafał Trzaskowski z żoną głosują w wyborach. Zobaczcie jak wyglądali!

Trwa II tura wyborów prezydenckich w Polsce. 12 lipca punktualnie o godzinie 7:00 zostały otwarte lokale wyborcze, w których można głosować do godziny 21:00. Wśród głosujących pojawili się już kandydaci ubiegający się o najwyższy urząd w państwie - Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski . Jak wyglądali? Kto im towarzyszył? Zobaczcie, mamy dużo zdjęć!  Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski zagłosowali w wyborach Polacy tłumnie ruszyli na wybory - jak podała Państwowa Komisja Wyborcza do godziny 12:00 swój głos oddało 24,73 procent osób uprawnionych do głosowania. To oznacza, że frekwencja na tą godzinę jest wyższa niż w pierwszej turze. Media społecznościowe zalała zaś fala zdjęć, na których możemy zobaczyć jak gwiazdy, sportowcy, politycy i inni, spełniają swój obywatelski obowiązek.  Oczywiście wśród głosujących w lokalach wyborczych nie zabrakło samych kandydatów na prezydenta - Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego. Ubiegający się o reelekcję prezydent głosował w Krakowie wraz z żoną Agatą i córką Kingą. Rafał Trzaskowski razem z żoną oddali głos w Rybniku, czyli rodzinnym mieście Małgorzaty Trzaskowskiej.  Córka Andrzeja Dudy kilka dni temu przyleciała do Polski z Londynu, aby towarzyszyć tacie w tym ważnym dniu.  Zarówno Agata Duda jak i jej córka Kinga wybrały bardzo eleganckie stylizacje.  Andrzej i Agata Duda cierpliwie pozowali dla fotoreporterów! Para prezydencka była w wyśmienitych nastrojach!  Swoje głosy oddali w Krakowie.  Rafałowi Trzaskowskiemu w tym ważnym dniu, towarzyszyła oczywiście żona Małgorzata.  Rafał Trzaskowski głosował w Rybniku, rodzinnym mieście swojej żony.  Chociaż na twarzach kandydata na...

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska
East News
Newsy
Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na wieczorach wyborczych swoich mężów! Zobaczcie jak wyglądały! 
Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na wieczorach wyborczych swoich mężów! Zobaczcie jak wyglądały! 

Agata Duda albo Małgorzata Trzaskowska - to któraś z nich będzie pierwszą damą! Na ten moment według pierwszych sondażowych wyników wyborów, podanych tuż po godzinie 21:00 niewielką przewagą wygrywa Andrzej Duda. Ale według tego sondażu różnica wynosi zaledwie 0,8%, dlatego kandydaci z niecierpliwością czekają na oficjalne wyniki wyborów. Jak zaznacza pracownia Ipsos, na ten moment nie można jednoznacznie wskazać zwycięzcy.  Zobacz także:   Piękna żona i dwójka dzieci. Oto rodzina Rafała Trzaskowskiego. Dlaczego tak niewiele o nich mówi? Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska na wieczorach wyborczych swoich mężów! Zobaczcie jak wyglądały!  Kandydaci na prezydenta Polski oczywiście pojawili się na wieczorach wyborczych, na których zobaczyli pierwsze sondażowe wyniki wyborów - Andrzej Duda w Pułtusku, Rafał Trzaskowski w Warszawie. Podczas wieczorów wyborczych kandydatów nie zabrakło również ich najbliższych - rodziny, przyjaciół, ale przede wszystkim żon - Agaty Dudy i Małgorzaty Trzaskowskiej. Zobaczcie jak wyglądały!  Agata Duda zdecydowała się na elegancki komplet w białym kolorze - spodnie, koszulę i marynarkę . Co więcej, w niemalże identycznej stylizacji wystąpiła córka pary prezydenckiej, Kinga Duda!  Małgorzata Trzaskowska postawiła zaś na sukienkę w niebieskim odcieniu z delikatnym dekoltem.  Agata Duda oczywiście dopingowała męża razem z córką Kingą.  Małgorzata Trzaskowska postanowiła uczesać swoje włosy w niski kok.  Agata Duda postawiła zaś na fryzurę, w której zazwyczaj ją widzimy na oficjalnych wystąpieniach.  Czy pierwszą damą zostanie Małgorzata Trzaskowska?  A może jednak ponownie będzie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner