Małgosia Borysewicz z mężem
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" urodziła! Rolniczka pokazała pierwsze zdjęcie córki i zdradziła jej imię

Małgosia Borysewicz z mężem
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" po raz drugi została mamą! Rolniczka pochwaliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem z córeczką i potwierdziła, że wybrali dla niej imię Blanka.

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. - napisała szczęśliwa Małgosia Borysewicz. 

Małgosia Borysewicz zdradziła też, że Blanka jest wcześniakiem i urodziła się już 3 tygodnie temu. Dziewczynka jest zdrowa i cała rodzina jest już razem w domu:

Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili.

A jak na młodszą siostrę zareagował Rysio?

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" wyznała też, że jej starszy syn jest bardzo opiekuńczy w stosunku do młodszej siostry i podziękowała swoim obserwatorkom za wsparcie:

Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka.

Gratulujemy!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć, jestem Blanka ❤️ Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem❤️Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko❤️A Wam przesyłam buziaki za wsparcie😘powoli wracam do Was, tylko teraz cieszę się z każdej naszej wspólnej chwili. @paulo_borysewicz daliśmy radę ❤️ Nasza księżniczka.

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 

Małgosia i Paweł Borysewicz z synkiem Rysiem. Niedługo na Instagramie rolniczki będą pojawiały się zdjęcie z Blanką. 

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w modnej sukience. Identyczna jest na wyprzedaży w Zarze za 49 złotych
Instagram/Rolnik w szpilkach

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08