Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony w czerwonej sukience
Instagram

Małgosia Borysewicz z okazji Dnia Matki pokazała nowe zdjęcie syna. Rysio rośnie jak na drożdżach!

Małgosia Borysewicz z Rolnik szuka żony w czerwonej sukience
Instagram

Małgorzata Borysewicz zgłaszając się do programu "Rolnik szuka żony" nie sądziła nawet, że spotka ją aż tyle szczęścia. Nie dość, że poznała wymarzonego mężczyznę, to jeszcze niedawno została mamą. Rysio przyszedł na świat w lutym 2019 roku i od razu skradł serce swoich rodziców. Małgosia Borysewicz po raz pierwszy może też świętować Dzień Matki w nowej roli. Z tej okazji na jej profilu na Instagramie pojawiło się jej urocze zdjęciem z synkiem!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie syna z okazji Dnia Matki

Małgorzata Borysewicz pilnie przygotowała się do tego dnia. Z okazji swojego święta, które obchodzi po raz pierwszy w życiu, upiekła imponujący tort bezowy z owocami. Rolniczka pochwaliła się nim na Instagramie. Przy okazji pokazała też nowe zdjęcie Rysia. Chłopak rośnie jak na drożdżach! 

Dziś mój pierwszy dzień mamy ❤️Synku wzniosłeś w moje życie tyle radości i jeszcze więcej miłości. Świętujemy na bezowo - napisała pod fotografią Małgorzata Borysewicz.

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała twarz synka! Ryś jest bardziej podobny do mamy czy do taty?

Przypomnijmy, że mężem Małgosi został Paweł Borysewicz. Chłopak od razu zakochał się w pięknej rolniczce. Jednak ta długo trzymała go w niepewności. Paweł mimo wszystko zdołał pokonać konkurencję i skradł serce Małgosi. To dla niej wrócił do Polski i wspiera ją dzielnie w gospodarstwie. 

Małgosi życzymy dużo miłości i szczęścia z okazji jej święta!

Paweł i Małgosia tworzą szczęśliwą rodzinę

Chrzciny Rysia, syna Małgosia i Pawła z Rolnik Szuka Żony

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony Dzień Matki
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08