Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała twarz synka! Ryś jest bardziej podobny do mamy czy do taty?

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgorzata Borysewicz (wcześniej Sienkiewicz) z show "Rolnik szuka żony" wraz ze swoim mężem Pawłem niedawno powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Rysia. Chłopiec urodził się 27 lutego, a więc 3 miesiące temu. Do tej pory rolniczka chętnie pokazywała różne zdjęcia swojej pociechy, ale jeszcze nigdy nie zdecydowała się na pokazanie twarzy synka. Teraz postanowiła zrobić wyjątek! 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała synka

Małgosia Borysewicz wreszcie zdecydowała się pokazać światu swojego synka Rysia! Zarówno na jej profilu na Instagramie, jak i jej męża Pawła można zobaczyć urocze zdjęcie chłopca. Na fotografii Ryś smacznie śpi w wózku na świeżym powietrzu w ogrodzie. 

Ryś syn Małgosi z Rolnik szuka żony
Instagram

Wiele wskazuje na to, że Ryś to grzeczny chłopiec, który większość swojego czasu poświęca na sen. Niedawno Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała, że Ryś "pozwala" rodzicom nawet na randkowanie. Gdy para wybrała się do kawiarni, chłopiec również grzecznie spał w wózku.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Małgosia wyznała nam, że rola mamy do spełnienie jej marzeń. Rolniczka jest teraz bardzo szczęśliwa. 

Bycie mamą i szczęśliwą żoną było moim największym marzeniem. Mam wrażenie, że ten miesiąc to jakieś pięć minut - powiedziała Party.pl Małgosia. Jesteśmy szczęśliwi, że od jakiegoś czasu realizujemy swoje marzenia, mamy rodzinę, swoją przestrzeń. Wszystkiego uczymy się od podstaw, jesteśmy czasem niewyspani i zalatani, ale mimo to cieszymy się tym czasem, bo mamy swoje wsparcie - zakończyła.

 

Małgosia i Paweł są szczęśliwymi rodzicami

Małgosia z Rolnik Szuka Żony z Pawłem
Instagram
 

Małgosia spełnia się w roli mamy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56