Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o trudach macierzyństwa: "Jest hardcorowo"

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest bardzo aktywną mamą. Wśród codziennych obowiązków znajduje czas na ćwiczenia i powrót do formy po porodzie i uwielbia gotować. W relacjach na Instatories jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia. Ostatnio jednak zdradziła, że opieka nad dwójką dzieci wcale nie jest łatwa, a im starsza jest jej córeczka tym robi się trudniej! Rolniczka zdradziła, że działa na pełnych obrotach, a i tak chwilami jest hardcorowo!

Co jeszcze powiedziała na temat męża? Będziecie zaskoczeni...

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" po raz pierwszy o trudach macierzyństwa!

Małgorzata Borysewicz dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. Na świat przyszła jej córeczka, Blanka, która okazała się wcześniakiem. Pierwsze tygodnie z noworodkiem wyglądały bardzo spokojnie, co przyznała w relacji rolniczka. Dziewczynka jadła, spała i się przytulała, jednak teraz wszystko się zmieniło! Blanka staje się coraz bardziej aktywna i nie przesypia już większości czasu, a mając pod opieką jeszcze niespełna dwulatka nie zawsze jest łatwo:

O matko powiem Wam, że dzieje się. Moje najmłodsze dziecko już wchodzi w taki czas, że nie tylko je, siusia i się przytula. Działam na pełnych obrotach. Przyznam się, że jest hardcorowo - wyznała w relacji na Instastories.

Małgosia Borysewicz nie zamierza jednak narzekać i nawet w trudnej sytuacji poczucie humoru jej nie opuszcza:

Ale jest fajnie, dwójka małych dzieci to dwójka dzidziusiów. Przyznam się, że w końcu wiem, po co matce dwie ręce, żeby jedną ręką karmiła jedno dziecko, a drugą drugie. - żartuje rolniczka.

Małgorzata Borysewicz o pasji swojego męża!

Małgorzata Borysewicz dalszą część relacji poświęciła swojemu mężowi, a dokładniej mówiąc, jego pasji. Okazuje się, że rolnik jest fanem piłki nożnej i w wolnych chwilach uwielbia grać w FIFA na konsoli. 

Żony mężów, którzy w to grają, łącze się z Wami w bólu, ale nie walczę z tym. - mówi Małgosia Borysewicz.

Rolniczka bardzo spokojnie podchodzi do pasji męża i uważa, że każdy ma prawo samodzielnie wybrać, jaka forma spędzania wolnego czasu mu odpowiada. Małgosia Borysewicz ostatnio wolny czas poświęca na ćwiczenia. 

Zobacz także: Dwa miesiące po porodzie Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" chwali się kolejnym zdjęciem z siłowni! Ale figura!

Małgosia Borysewicz Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Borysewicz chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami na Instagramie. Blanka to prawdziwa księżniczka.

Rolnik szuka żony
Instagram

W natłoku codziennych obowiązków Małgosia Borysewicz też postanowiła zrobić coś dla siebie i zaczęła treningi pod okiem specjalisty. 

Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44