Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Dwa miesiące po porodzie Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" chwali się kolejnym zdjęciem z siłowni! Ale figura!

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdecydowała dołączyć do grona mam, które relacjonują w mediach społecznościowych swój powrót do formy po porodzie. Okazuje się, że rolniczka stawia nie tylko na domowy trening i zdrową dietę, ale zdecydowała się na ćwiczenia na siłowni pod okiem profesjonalisty. Wygląda na to, że motywacja młodej mamy jest ogromna i po raz kolejny pochwaliła się zdjęciem z treningu w sieci. Są już pierwsze efekty?

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" walczy o formę życia?

Małgorzata Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji "Rolnik szuka żony" i dzięki temu poznała swojego obecnego męża, Pawła. Para wzięła ślub w 2018 roku i są rodzicami dwójki uroczych dzieci: Rysia i Blanki. 

Małgorzata Borysewicz nigdy nie ukrywała, że lubi dbać o siebie i przywiązuje wagę do swojego wyglądu. Teraz rolniczka postanowiła zrobić coś dla siebie i zdecydowała się zawalczyć o świetną figurę pod okiem trenera. 

W sobotę zaczęliśmy wspólnie z @paulo_borysewicz treningi, choć na pewno razem nie będziemy zawsze mogli ćwiczyć ze względów logistycznych, chcemy zrobić coś dla siebie. Każdego dnia gonimy, pędem przemierzamy nasze cele, pracujemy owszem fizycznie- ale to nie to samo. Podczas ćwiczeń odkrywam partie ciała, które nie były aktywne- napisała wówczas w sieci. 

Od narodzin córeczki minęły dwa miesiące, a Małgorzata publikuje coraz to nowe zdjęcia z siłowni i pokazuje, że nie zamierza traci zapału. Tylko spójrzcie na młodą mamę! Motywacja do ćwiczeń jest ogromna. Brawo!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Natalia jest z bratem Pawła?! "Może to wszystko się poukłada już teraz"

Małgorzata Borysewicz Rolnik szuka żony walczy o formę po porodzie
Instagram

Małgosia Borysewicz coraz chętniej chwali się swoją figurą po porodzie. Widać, że rolniczka walczy o świetną figurę. 

Rolnik szuka żony
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" z rodziną.

Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44