Party Stories
Syn księżnej Kate jest miliarderem
ONS
Newsy

Syn księżnej Kate jest już miliarderem!

Ile wynosi majątek najmłodszego następcy brytyjskiego tronu?

Dwa dni temu księżna Kate urodziła następcę brytyjskiego tronu. Wczoraj szczęśliwi rodzice pierwszy raz pokazali światu swojego syna. Pod londyńskim szpitalem zebrało się mnóstwo dziennikarzy i fotoreporterów, którzy chcieli wiedzieć do kogo podobny jest mały książę. Zobacz: Kate i William pokazali syna

Szał wokół "royal baby" ciągle nie ustał. Nie znamy jeszcze imienia przyszłego króla. Jednak media zdążyły już oszacować majątek syna księżnej Kate i księcia Williama. Ekspert "Wall Street Journal" oszacował, że dwu dniowy chłopiec może odziedziczyć fortunę o wartości 1 miliarda dolarów.

W skład spadku, jaki otrzyma następca tronu wchodzą m.in. majątek dziedziczony po królowej Elżbiecie II wynoszący ok. 600 milionów dolarów, oraz kolejne 370 milionów dolarów po dziadku księciu Karolu. Ponadto mały książę może liczyć na dochody z zarządzania księstwem Lancaster, Kornwalii oraz królewskimi posiadłościami koronnymi. Rocznie jest to suma oscylująca wokół 76 milionów dolarów.

Tak więc syn księżnej Kate i księcia Williama jest aktualnie najbogatszym noworodkiem na świecie. Z takim majątkiem i pochodzeniem o chłopiec nie będzie miał lekkiego życia, a media będą śledziły jego każdy krok.

Zobacz: Dziecko księżnej obsypane prezentami. Co i od kogo dostało?

Księżna Kate opuszcza szpital w Londynie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate i Książe William z synem Georgem Alexandrem Louisem
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Znamy imię syna księżnej Kate
Bukmacherzy mieli rację?

Dwa dni temu księżna Kate urodziła następcę brytyjskiego tronu. Wczoraj szczęśliwi rodzice pierwszy raz pokazali światu swojego syna. Pod londyńskim szpitalem zebrało się mnóstwo dziennikarzy i fotoreporterów, którzy chcieli wiedzieć do kogo podobny jest mały książę. Zobacz: Kate i William pokazali syna Przed chwilą Agencja Reuters podała imiona przyszłego króla. Syn Kate i Williama nazywa się George Alexander Louis . Dziś prawnuka odwiedziła królowa Elżbieta II. Ciekawe, czy pomogła rodzicom w dokonaniu wyboru? Przypomnijmy, że bukmacherzy imię George typowali najczęściej. Zobacz: Dziecko księżnej obsypane prezentami. Co i od kogo dostało? \ Mały George Alexander Louis opuszcza szpital:

Książę William i księżna Kate pokazali syna
East News
Newsy
O czym Kate i William rozmawiali, gdy wyszli z księciem ze szpitala? Zdradził to specjalista od czytania z ruchu warg!
Co wyczytał?

Od wczoraj cały świat mówi o księciu Williamie i księżnej Kate , który po raz trzeci zostali rodzicami. 23 kwietnia w szpitalu św. Marii w Londynie księżna Kate urodziła syna , który jest piąty w kolejce do brytyjskiego tronu - wyprzedzają go dziadek Karol, ojciec William, brat George i siostra Charlotte. Wciąż nie wiadomo, jakie imię dla księcia wybrali Kate i William. Książęca para jest już w domu, dlatego zapewne właśnie teraz zapada decyzja o imieniu dla ich syna. Zanim jednak wrócili do pałacu, pokazali się z małym księciem przed wejściem do szpitala. O czym w trakcie wyjścia ze szpitala rozmawiała książęca para?   Zobacz:  Royal Baby 3 zostało poczęte w Polsce?! 5 rzeczy, które musicie wiedzieć o synku Kate i Williama   Księżna Kate wyszła ze szpitala po 7 godzinach od porodu i wyglądała jak milion dolarów. Oczywiście o wygląd księżnej zadbał cały sztab fryzjerów i stylistów, ale i tak pojawiły się głosy, że to aż niemożliwe, żeby być w tak dobrej formie zaraz po porodzie! W sieci można obejrzeć filmik z wyjścia Kate i Williama ze szpitala, który został przeanalizowany przez specjalistę od czytania z ruchu warg. "The Mirror" opublikował dialog między książęcą parą. O czym rozmawiali?   Książę William: Dasz radę? Księżna Kate: Tak. Książę William: Teraz tam ( William zwrócił się w jedną ze stron i zaczął machać fotoreporterom) Księżna Kate: Teraz pomachamy tam. Księżna Kate: Patrz, teraz tam. Trochę wieje, prawda? Będzie mu za zimno. Musimy już iść. Książę William: Jasne.   A oto jak to wyglądało: Zobacz:  "Trzecie dziecko?! Serio?" Skrajne emocje po wyjściu Kate ze szpitala po paru godzinach po porodzie!   Książę William i księżna Kate zostali po raz trzeci rodzicami   Książęcej parze urodził się syn...

Księżna Kate urodziła
ONS
Newsy
Z OSTATNIEJ CHWILI: Księżna Kate URODZIŁA!
Książę czy księżniczka?

Ciąża w rodzinie królewskiej to zawsze ogromne wydarzenie medialne. Nie inaczej było w przypadku Księżnej Kate , która przez ostatnie dziewięć miesięcy była pod lupą opinii publicznej. Przypomnijmy: Ciążowe zachcianki księżnej Kate. Czym się zajada chwilę przed porodem? W końcu jednak cały świat doczekał się wyczekiwanej wiadomości - Księżna Kate urodziła! Dosłownie 5 minut temu oficjalnie potwierdzono informację, że dzisiaj na świat przyszło zdrowe dziecko Kate i Williama - rodzice przywitali chłopca . Dziecko waży 3,9 kilogramów i urodziło się o godzinie 17.24 czasu polskiego. Jest zodiakalnym Rakiem . Jak donosi Clarence House, książę William był obecny przy narodzinach. Kate urodziła syna naturalnie. Mały książę to trzeci prawnuk królowej i jest trzeci w kolejce do tronu. Gdy na nim zasiądzie, będzie 43. władcą Wielkiej Brytanii. Zobacz: Syn księżnej Kate będzie spał w POLSKIEJ kołysce! Chłopiec i mama czują się dobrze. Noc spędzą w szpitalu razem z księciem Williamem. Obie rodziny zostały już poinformowane o radosnym wydarzeniu. Królowa, książę Edynburga Filip, książę Walii Karol i księżna Camilla oraz książę Harry są zachwyceni wiadomością o narodzinach potomka - oznajmił Buckingham Palace. Zobacz: "Zostałem dziadkiem po raz pierwszy! To unikatowy moment" Wiadomość o narodzinach dziecka Williama i Kate została wywieszona przed Pałacem. Podpisał ją lekarz, który odebrał poród - Marcus Setchell. Tak wygląda obwieszczenie potwierdzające narodziny księcia: Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i witamy na świecie kolejnego członka rodziny królewskiej! Zobacz: Jak wygląda ceremonia po narodzinach dziecka książęcej pary? Zobacz też jedne z ostatnich zdjęć ciężarnej Księżnej Kate tuż przed porodem:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner