Maja Sablewska w kampanii bynamesakke Maja Sablewska w kampanii bynamesakke Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski w kampanii bynamesakke Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski w kampanii bynamesakke Maja Sablewska na spotkaniu z fanami w warszawskim Empiku
Maja Sablewska w kampanii bynamesakke
ONS/Facebook
Maja inspiruje polską projektantkę
1/9
Maja Sablewska w kampanii bynamesakke
ONS/Facebook

Maja Sablewska doskonale odnajduje się w świecie mody. Jej program, w którym przeprowadza metamorfozy emitowany na TVN Style ciszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Ponadto gwiazda ma na swoim koncie książkę podpowiadającą, jak dobrze wyglądać, kolekcję ubrań dla sieciówki Mohito i udział w kampanii jednego z największych polskich sklepów internetowych. Zobacz: "Przeszłam transformację. Nie jestem idealna"

Niedawno Maja wzięła udział w nowym projekcie. Sablewska wraz ze swoim partnerem Wojciechem Mazolewskim wzięła udział w sesji wizerunkowej popularnej marki bynamesakke. Zdjęcia prezentują osobistości z branży, które inspirują projektantkę Izę Keyes.

W sieci pojawiła się właśnie zajawka nowego projektu. Na czarno-białych zdjęciach widzimy Maję ubraną w charakterystyczne dla marki koszuli wykonane z ekologicznej bawełny. Całość stylizacji odzwierciedla oczywiście ulubiony londyński styl Sablewskiej.

2/9
Maja Sablewska w kampanii bynamesakke
Facebook
3/9
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski w kampanii bynamesakke
bynamesakke.com
4/9
Maja Sablewska i Wojtek Mazolewski w kampanii bynamesakke
bynamesakke.com
5/9
Maja Sablewska na spotkaniu z fanami w warszawskim Empiku
ONS
6/9
Maja Sablewska na prezentacji kolekcji marki EMU AUSTRALIA
Akpa
7/9
Maja Sablewska na pokazie Bohoboco jesień/zima 2013/2014
ONS
8/9
Maja Sablewska na prezentacji jesiennej ramówki TVN Style
ONS
9/9
Maja Sablewska na prezentacji kolekcji butów Kazar jesień/zima 2013
Akpa