Maja Ostaszewska w sukience w groszki
East News

Maja Ostaszewska o dramatycznej walce z koronawirusem! "Ból głowy i całego ciała jakiego nie znałam"

Maja Ostaszewska w sukience w groszki
East News

Maja Ostaszewska opublikowała wpis, w którym przyznała, że zmaga się z koronawirusem! Aktorka za pośrednictwem Facebooka zdradziła, jakie miała objawy zakażenia i jak radziła sobie w najtrudniejszych chwilach.

Maja Ostaszewska nie ukrywa, że było z nią naprawdę źle! Sprawdźcie, co napisała gwiazda. Z jakim apelem zwróciła się do internautów?

Maja Ostaszewska ma koronawirusa

Od początku pandemii w Polsce wykryto 192 539 przypadków koronawirusa. Niestety, aż 3721 osób zmarło. Jak już wiemy, z koronawirusem walczą lub walczyli m.in. Sylwia Lipka, Dorota Gardias, Red Lipstick Monster, muzycy z zespołu "Mazowsze", Alżbeta Lenska czy Rafał Cieszyński.

Teraz okazuje się, że groźny wirus dopadł również Maję Ostaszewską. Aktorka w swoim najnowszym wpisie na Facebooku zdradziła, dlaczego kilka dni temu zniknęła z życia publicznego. 

Jak zauważyli niektórzy z Was, nie pojawiłam się na Warsaw Film Festival, ani na obchodach rocznicy przyznania Nobla Oldze Tokarczuk, nie zagrałam także w Nowy Teatr „Kina moralnego niepokoju” i „Upadłych Aniołów” w OCH-TEATR Przyszedł bowiem czas na nas. COVID rozpanoszył się w naszym domu- napisała gwiazda.

W dalszej części wpisu Maja Ostaszewska zdradziła, jakie miała objawy koronawirusa.

Ból głowy i całego ciała jakiego nie znałam, jaki nie pozwala spać. Cały czas na środkach przeciwbólowych. Gorączka i dreszcze, brak węchu i smaku, potworna słabość, zawroty głowy. Podróż do kuchni czy łazienki była wyzwaniem. Kiedy mijał kolejny, 8y dzień bez poprawy, lęk czy to draństwo nie postępuje dalej. Ale nie możesz wezwać lekarza żeby przyszedł, osłuchał cię i ocenił sytuację. Mocno wyczerpana starasz się sama ocenić swój stan. Nie masz pewności czy właściwie. Cały czas niepokój o bliskich... - przyznała Maja Ostaszewska.

A jak aktorka czuje się dziś? Czy wciąż jest w obowiązkowej izolacji?

Dziś czwarty dzień bez objawów. Zdrowiejemy💪 Jeszcze kilka dni koniecznej izolacji i wracamy do życia. Choć zostawieni przez system sami sobie - informacja o wyniku testu i ze zgłaszają nas do sanepidu przyszła mailem i już nikt się do nas więcej nie odezwał, nie zainteresował. Dopiero po 9ciu dniach miałam siłę żeby poświęcić ponad godzinę żeby dodzwonić się do sanepidu. Jednak cały czas mieliśmy pomoc, wsparcie bliskich i przyjaciół. Nasza wdzięczność dla Was kochani nie znajduje słów❤️- czytamy na Facebooku.

Na końcu aktorka zaapalowała do internautów, żeby nosili maseczki ochronne i stosowali się do wprowadzonych obostrzeń. 

Pomyślcie o innych. O tym, że dla nich może to być śmiertelne zagrożenie. Pomyślcie o personelu medycznym, który narażając własne zdrowie walczy dzień i noc o życie pacjentów. Proszę noście maseczki, myjcie i dezynfekujcie dłonie, stosujecie się do zaleceń. I przede wszystkim w sprawach pandemii słuchajcie lekarzy, epidemiologów. Dziś to nie jest kwestia tego w co wierzymy, dziś to kwestia EMPATII. 
Bądźcie zdrowi 🙌- zakończyła swój wpis na Facebooku.

Mai Ostaszewskiej życzymy dużo zdrowia! 

Zobacz także: Całkowity lockdown jednak zostanie wprowadzony?! Rząd już nie wyklucza takiej możliwości! Zaskakujący komentarz

Maja Ostaszewska zachorowała na koronawirusa.

 

Mój widok przez 10 dni... Jak zauważyli niektórzy z Was, nie pojawiłam się na Warsaw Film Festival, ani na obchodach...

Opublikowany przez Maję Ostaszewską Wtorek, 20 października 2020

 

Aktorka zdradziła, jakie miała objawy zakażenia groźnym wirusem.

Spinki z perłami: najpiękniejszy dodatek do fryzur na święta /Maja Ostaszewska
East News

 

Więcej na temat Maja Ostaszewska koronawirus
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51