Maja Ostaszewska i Michał Englert
East News
TYLKO U NAS!

Maja Ostaszewska niedawno obchodziła 47. urodziny. Opowiedziała nam w jakiej jest formie!

Maja Ostaszewska i Michał Englert
East News

To jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. Maja Ostaszewska niedawno obchodziła 47 urodziny. Z tej okazji opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie kompletnie bez makijażu. Nam opowiedziała, w jakiej obecnie jest formie.

– Mam 47 lat, super się z tym czuję i jestem w bardzo dobrej formie fizycznej. Nie wiem, czy to nie jest właśnie okres, w którym najbardziej siebie akceptuję. Ze wszystkimi zaletami i wadami. Z moją własną niedoskonałością - powiedziała w rozmowie z „Party”

Maja skomentowała także zdjęcie, które opublikowała właśnie z okazji urodzin

– Trochę bawią mnie komentarze, że „specjalnie na urodziny” zgodziłam się na zdjęcie bez makijażu. Ja tak chodzę na co dzień, czasami zdarza mi się pomalować rzęsy czy usta czerwoną szminką. Dla mnie nie jest to więc żadna odwaga. Zrobiłam to, bo akurat miałam nastrój na takie prywatne zdjęcie, ale też trochę dlatego, że żyjemy w czasach, gdy zakłamywanie swojego wizerunku jest na porządku dziennym. Mamy przecież te wszystkie filtry, dzięki którym możemy się pokazać zupełnie inaczej. To nowy rodzaj maski... – stwierdziła aktorka

Maja  w wywiadzie dla „Party” opowiedziała także o swojej aktywności w social mediach, oraz o nowym filmie (Nie)Znajomi, gdzie zagrała jedną z głównych ról. Cały wywiad z aktorką już do kupienia od poniedziałku.

Edyta Górniak na okładce „Party”

okładka Party

Maja Ostaszewska jest znaną aktywistką

Maja Ostaszewska o Diagnozie

 

Więcej na temat Maja Ostaszewska
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26