Maja Hyży o rozwodzie z Grzegorzem
ONS

Maja Hyży PIERWSZY RAZ tak szczerze o rozwodzie z Grzegorzem. Tak dużo jeszcze nie powiedziała

Maja Hyży o rozwodzie z Grzegorzem
ONS

O rozwodzie Mai i Grzegorza Hyżych jakiś czas temu mówiła cała Polska. Żadne z nich długo nie zabierało głosu w tej sprawie, aż w końcu przełamał się wokalista, który w jednym z wywiadów stwierdził, że była to świetna decyzja. Przypomnijmy: Hyży PIERWSZY RAZ o rozwodzie z Mają: To była świetna decyzja

Dziś artyści na nowo układają swoje życie. Grzegorz związał się z Agnieszką Popielewicz i skupił się na karierze muzycznej. Maja z kolei również próbuje podbić listy przebojów, wychowuje również dwóch synków z ich małżeństwa. Niedawno piosenkarka pojawiła się na czacie w Dzień Dobry TVN, gdzie fani zadali jej mnóstwo pytań, także o rozwód z artystą. Tym razem była skłonna do odpowiedzi:

Czasami tak bywa, że ludzie pomimo starań nie potrafią się porozumieć, więc wspólnie stwierdziliśmy, że najlepszym rozwiązaniem będzie się rozstać. Jesteśmy dobrymi znajomymi, wspieram Grześka jak tylko mogę, bo przecież jest ojcem dwójki moich dzieci - mówi

Zdradziła również, czy czyta plotki na ten temat:

Nie czytam plotek, więc nie wiem co piszą i tak naprawdę nie interesuje mnie to. Każde z nas poszło w swoją drogę i staramy się wspierać nawzajem.


Odpowiedziała, jak radzi sobie z wychowywaniem synów:

Jest to kwestia organizacji i wszystkie matki nakłaniam do tego by nie rezygnowały ze swoich marzeń, bo wszystko jest możliwe i wszystko da się pogodzić - wystarczy dużo chęci. W nas siła!


Tymczasem Maja promuje swoją nową płytę. Czy takie wyznania jej pomogą?

Zobacz: Hyży pochwaliła się dziećmi. Pokazuje zdjęcia w stylu Anety Zając
 

Więcej na temat Grzegorz Hyży Maja Hyży
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13