Maja Bohosiewicz wybiera imię dla dziecka?
Instagram

Jak Maja Bohosiewicz nazwie swoje drugie dziecko? O pomoc poprosiła na Instagramie! Efekt przerósł jej oczekiwania!

Maja Bohosiewicz wybiera imię dla dziecka?
Instagram

Maja Bohosiewicz wybiera imię dla dziecka? Według wciąż niepotwierdzonych informacji aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Młodsza siostra Sonii Bohosiewicz nie komentuje doniesień na swój temat, ostatnio pokazała tylko zdjęcia z wyjazdu na Malediwy, na których chwali się płaskim i umięśnionym brzuchem. Teraz jednak na swoim profilu na Instagramie Maja Bohosiewicz poprosiła swoich fanów o pomoc w wyszukiwaniu oryginalnych imion dla dzieci.

Maja Bohosiewicz poprosiła fanów o pomoc.

Maja Bohosiewicz poprosiła swoich fanów o pomoc w wyszukiwaniu najbardziej oryginalnych i niespotykanych imion. Co ciekawe, wcześniej na profilu aktorki pojawił się zabawny mem na którym pokazane są pokoiki dla pierwszego i drugiego dziecka. Czyżby Maja szykowała również drugi pokój dziecięcy?

Jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz na google przez rodziców-to-be jest "oryginalne imiona dla dzieci". Dlatego proszę was wpiszcie kochane #instamatki najbardziej oryginalne, niespotykane być może staromodne imiona jakie znacie - napisała na Instagramie.

Fanki zaczęły wypisywać naprawdę ciekawe imiona: Carmen, Rosalie, Scarlett, Jessika, Lucjan, Milan, Roch, Seweryn, Remigiusz... Ciekawe, że wybierze któreś z nich? Jak myślicie? ;)

 

Warto przypomnieć, że pierwsze dziecko Mai Bohosiewicz również nosi bardzo oryginalne imię. Syn aktorki ma na imię Zachary.

 

Zobacz także: JAK WYBRAĆ IMIĘ DLA DZIECKA?

 

Maja Bohosiewicz szuka oryginalnych imion.

Maja Bohosiewicz wybiera imię dla dziecka?
Instagram

Aktorka pokazała również zabawne zdjęcie.

Maja Bohosiewicz szykuje pokój dla dziecka?
Instagram

Więcej na temat Maja Bohosiewicz
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47