Maja Bohosiewicz
Instagram
Zobacz, co napisała Maja!
1/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Zaledwie miesiąc temu Maja Bohosiewicz została mamą po raz drugi - na świecie pojawiła się jej córeczka Leonia. Gwiazda ma też rocznego synka Zacharego. I mimo że Maja Bohosiewicz ma dwójkę maluchów, to… zdecydowała się wyjechać bez nich na wakacje. Zachowanie gwiazdy zbulwersowało niektórych internautów, a Maja została zaatakowana w sieci! Przeczytaj więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz zachwyca figurą po ciąży! To zasługa rygorystycznej diety?

2/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz wyjechała ze swoim partnerem na wakacje, a dziećmi zajęły się babcie. Gwiazda potrzebowała odpoczynku.

 

Jak zupełnie inaczej odbiera się rzeczywistość, kiedy jesteś odpowiedzialny tylko za siebie. Kiedy jadący na około taksówkarz nie wkurza, tylko bawi. Bo przez jego zachowanie nie rozpłacze się dziecko/spóźnię się na drzemkę/muszę dać jeść/zmienić pieluchę. Hotel wybierasz na miejscu, bo najwyżej będziesz spać na plaży. Wszystko jest przygodą. Nic nie jest zaplanowane. I nagle jest czas na żarty, na „nic nie musimy”, na to żeby leżeć w łóżku od rana i oglądać MTV oceniając nogi tancerek w skali 1-10, jest czas żeby chodzić za rękę na śniadanie i dawać sobie buzi co 7 minut – napisała na Instagramie.

 

Wakacje Mai oburzyły internautów i nie tylko. Jedna z dziennikarek ostro oceniła zachowanie gwiazdy. Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Maja Bohosiewicz już tak nie wygląda. Aktorka zrezygnowała z blondu!

 

3/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz napisała na Instagramie, że wyjazd wakacyjny to prezent od jej ukochanego. To jednak - według niektórych - nie było dobre wytłumaczenie. Jedna z dziennikarek w ostrych słowach zaatakowała Maję Bohosiewicz.

 

 

- Dzisiaj pytam siebie (was też w sumie), gdzie jest granica? Czy miesięczne dziecko zostawiłybyście na cztery dni, bo wasz mąż, ojciec waszych dzieci, zrobił wam prezent, żebyście odpoczęły? Znajoma powiedziała: „To wbrew biologii”, kurczę no, myślę podobnie. Próbuję wyobrazić sobie siebie zostawiającą miesięczne dziecko, takie maciupeńkie, zupełnie bezbronne, dla którego mam świadomość, że w tym momencie jestem cały światem – mój zapach, mój głos, moje bicie serca to wszystko, co zna i wie, że jest dla niego – napisała dziennikarka.

 

Co na to Maja Bohosiewicz? Przeczytaj na kolejnej stronie?  

 

Zobacz: Wakacje z dzieckiem. O czym trzeba pamiętać?

4/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz nie przejęła się słowami dziennikarki. Wyjaśniła na Instagramie, że dzieci jeszcze nie przejmują się, gdy rodziców nie ma w pobliżu.

 

- Myślę, ze większe emocje to rozstanie wzbudza w nas niż w dzieciach... ;-) mała tylko je i śpi. Mały natomiast ma istny cyrk z babciami, które dają z siebie 200% - napisała Maja.

 

Gwiazda też wsparcie swoich fanek, które jej zazdroszczą wyjazdu.

 

- Super :) Ja także uważam ze łatwiej zostawić takiego nieświadomego niemowlaka niż np dwulatka :) my z mężem zrobiliśmy sobie wypad weekendowy jak córka miała chyba z dwa miesiące a jak miała rok to zostawialiśmy na tydzień i wtedy już bardzo tęskniliśmy ;)

- Jak ja Wam zazdroszczę  od 15 miesięcy nie rozstałam się z dziećmi na dłużej niż 2 godziny. O rety, królestwo za taki weekend bez obowiązków! 

 

 Zobacz: Maja Bohosiewicz chętnie pokazuje swoje mieszkanie. Wystrój jej wnętrz cię zachwyci! ZDJĘCIA

5/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

A wy co sądzicie? Maja Bohosiewicz nie powinna zostawiać małych dzieci? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz: Jak rozwija się dziecko przez pierwsze 6 miesięcy?

Więcej na temat Maja Bohosiewicz