Maja Bohosiewicz dostała buty
Newsy

Chłopak Mai Bohosiewicz kupił jej buty za... 500 zł. Jakie? "Najbrzydsze..."

Chłopak Mai Bohosiewicz kupił jej buty za... 500 zł. Jakie? "Najbrzydsze..."

Maja Bohosiewicz dostała od swojego chłopaka buty emu za 500 złotych! Aktorka jest z nich bardzo zadowolona. Choć uważa, że są one najbrzydsze na świecie, docenia gest swojego partnera: To MIŁOŚĆ - napisała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

 

Partner Mai Bohosiewicz dba o to, żeby jego ciężarna dziewczyna nie przemęczała się i nie narażała swojego zdrowia chodząc w niewygodnych butach. Buty Emu są więc idealnym rozwiązaniem. Choć mogą uchodzić za najbrzydsze na świecie, nikt nie może odmówić im wygody. Również Maja:

Kiedy twój chłopak kupuje Ci buty za 500zł i to nie są 12-centymetrowe szpile, tylko najbrzydsze emu świata wiedz, że to MIŁOŚĆ - pisze aktorka.

Mai jednak nie przeszkadza ich wygląda. Zaznaczyła, że od tej pory będzie chodzić tylko w nich:

Najlepsze. Jak emu wjeżdża do szafy, kończy się chodzenie w czymkolwiek innym - przekonuje

Podobają się Wam buty Mai?

 

Zobacz także: Maja Bohosiewicz ćwiczy z Ewą Chodakowską! "Baba w ciąży trenuje". A my pytamy - czy powinno się trenować w ciąży?

 

Maja Bohosiewicz dostała buty za 500 złotych.

Maja Bohosiewicz dostała buty

 

Maja Bohosiewicz spodziewa się dziecka.

Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz jest w ciąży.

Maja Bohosiewicz w białej czapce z serce

Maja Bohosiewicz, Sonia Bohosiewicz
Newsy
Maja Bohosiewicz na spotkaniu z siostrą. Pokazała śliczny ciążowy brzuszek! ZDJĘCIA
Maja Bohosiewicz na spotkaniu z siostrą. Pokazała śliczny ciążowy brzuszek! ZDJĘCIA
Maja Bohosiewicz w ciąży ciężko pracuje
Newsy
Maja Bohosiewicz nie oszczędza się w ciąży. Pracuje na dwa etaty po... 12 godzin dziennie
Maja Bohosiewicz nie oszczędza się w ciąży. Pracuje na dwa etaty po... 12 godzin dziennie

Maja Bohosiewicz jest w ciąży, ale nie ma zamiaru zwolnić tempa. Jest wręcz na odwrót - gwiazda pracuje coraz więcej! Jak informuje na swoim Instagramie - nawet 12 godzin dziennie! Zaczyna od pracy w swojej kwiaciarni, a wieczorem przyjeżdża do teatru. Czy czasem nie przesadza? Maja Bohosiewcz pracuje coraz więcej! Maja Bohosiewicz pisze:  od 6;00 w @flowerstorewarsaw a od 18:00 na drugim etacie w teatrze. Wychodzi na to, że aktorka pracuje cały dzień!  Aktorka budzi przez to naprawdę spore kontrowersje. Wcześniej - ostro ćwiczyła z Ewą Chodakowską . Jej fanki były tym zaniepokojone. Bohosiewicz świetnie jednak znosi ciąże i ma sporo energii. Ale czy powinna pracować od rana do nocy? Maja z pewnością może liczyć na wsparcie chłopaka, chyba powinna więc nieco odpuścić... ;)   Zobacz także:  Chłopak Mai Bohosiewicz kupił jej buty za... 500 zł. Jakie? "Najbrzydsze..."   Maja Bohosiewcz pracuje od rana do nocy!   Maja Bohosiewicz już niedługo zostanie matką! Maja Bohosiewicz jest aktywną przyszłą mamą.

Maja Bohosiewicz w kucyku
Newsy
Maja Bohosiewicz pokazała "służbową sukienkę"! Jest bardzo krótka...
Maja Bohosiewicz pokazała "służbową sukienkę"! Jest bardzo krótka...

Maja Bohosiewicz pokazuje zgrabne nogi w ciąży! Aktorka niewiele mówi na temat swojego stanu, ale chętnie pokazuje fotki na Instagramie. Gwiazda uległa też modzie i założyła bloga, na którym dzieli się swoimi, często kontrowersyjnymi, poglądami na temat ciąży i macierzyństwa. Maja Bohosiewicz chętnie pokazuje też swoje ciało w sportowych strojach i odsłania brzuch zachęcając kobiety do ćwiczeń. W czwartek natomiast zaprezentowała swoim fanom swój służbowy strój! I musimy przyznać, że jest bardzo sexy! Przede wszystkim odsłania długie i zgrabne nogi gwiazdy. Aktorka nie zrezygnowała też z wysokich szpilek. Służbowa sukienka ciążowa - napisała pod zdjęciem. A wszystko na potrzeby jednego ze spektakli, w którym gwiazda regularnie gra. Maja Bohosiewicz sama ostatnio przyznała, że nie rezygnuje na razie z pracy. Aktorka ma własną firmę, a poza tym występuje na deskach teatru. Już za kilka miesięcy gwiazda powita na świecie pierwsze dziecko. My czekamy z niecierpliwością na dalsze wpisy Mai na blogu!   Zobacz: Maja Bohosiewicz pokazała duuuży brzuszek! "Cycki opieram na brzuchu"   Służbowa sukienka Mai Bohosiewicz   Maja Bohosiewicz nie rezygnuje też z wyjść na czerwony dywan.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner