Magdalena Żuk zginęła w Egipcie Magdalena Żuk Magdalena Żuk Magdalena Żuk Magdalena Żuk
Magdalena Żuk zginęła w Egipcie
Rozwiązanie sprawy coraz bliżej?
1/5
Magdalena Żuk zginęła w Egipcie

Nowe doniesienia w sprawie Magdaleny Żuk! Chociaż od śmierci Polki w Egipcie minęły już ponad dwa miesiące, to prokuratura wciąż nie wyjaśniła, jakie były przyczyny śmierci kobiety podczas zagranicznych wakacji. W tym czasie pojawiło się wiele podejrzeń, co tak naprawdę mogło się wydarzyć w Egipcie. Internauci zastanawiali się, czy młoda dziewczyna z Bogatyni padła ofiarą zorganizowanej grupy przestępczej i czy jej  śmierć ma coś wspólnego z inną głośną sprawą modelki, Karoliny Kaczorowskiej, która miała popełnić samobójstwo w Karpaczu. Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że w sprawie Magdaleny Żuk został zatrzymany tajemniczy mężczyzna. Wczoraj informacje na temat zatrzymania Kamila P. potwierdziło biuro detektywistyczne "Lampart", które od samego początku bada sprawę Magdaleny Żuk i wyjaśnia tajemniczą śmierć Karoliny Kaczorowskiej. 

Dzięki działaniom operacyjnym i ustaleniom, nie tylko naszym, ale również Policji i Prokuratury, Kamil P. (ps. Złoty), podejrzewany między innymi w sprawie Karoliny Kaczorowskiej przebywa obecnie w areszcie śledczym. Dodatkowo weryfikowane są jego powiązania ze śmiercią Magdaleny Ż.- czytamy w oświadczeniu agencji. 

Doniesienia agencji i mediów skomentowała prokuratura. Jak? Tego dowiecie się na następnej stronie!

 

Zobacz także: Były chłopak Magdaleny Żuk "Lubiła robić wokół siebie szum". Co jeszcze zdradził?

2/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Prokuratura nie potwierdza informacji zamieszczonych w oświadczeniu biura detektywistycznego. Rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, Tomasz Czułowski, w rozmowie z portalem Wirtualna Polska zdementował informacje detektywów. 

To nie jest prawdziwa informacja. (oświadczenie przyp. red.)jest w kontekście tych spraw, ale nie wskazuje wprost, że to właśnie do tych spraw ta osoba została zatrzymana- twierdzi Czułowski. 

Co ciekawe, biuro detektywistyczne odpowiedziało na zarzuty, że ich informacje nie są prawdziwe! Na Facebooku pojawiło się kolejne oświadczenie. Zobaczcie sami! Treść oświadczenia znajdziecie na następnej stronie. 

3/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Osoba przez nas wymieniona (Kamil P., ps. „Złoty”) została wskazana świadomie, zaś informacja o jej zatrzymaniu jest przez nas potwierdzona i rzetelna.


Mamy nadzieję, że jak tylko Prokuratura zakończy swoje postępowanie, poda ową informację do wiadomości publicznej. Do tego czasu należy zrozumieć, że Prokuratura jest organem państwowym, który nie udzieli nikomu drogą telefoniczną żadnego potwierdzenia kierując się dobrem śledztwa.


Informacja więc „nie potwierdzamy” nie oznacza „zaprzeczamy”, a oznacza jedynie „udzielimy informacji kiedy zakończymy śledztwo” i wszelkie nadinterpretacje mające na celu negację takiego potwierdzenia są nieetyczne, niezgodne z prawdą i przeinaczone - czytamy w oświadczeniu biura Lampart.

Zobaczcie cały wpis na Facebooku.

 

4/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia w Egipcie.

5/5
Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Prokuratura wciąż bada okoliczności śmierci Polki. 

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk