Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Były chłopak Magdaleny Żuk "Lubiła robić wokół siebie szum". Co jeszcze zdradził?

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Jaka była Magdalena Żuk? Czym się zajmowała i jak poznała swojego byłego chłopaka? Tajemnice związane z życiem prywatnym tragicznie zmarłej 27-latki zdradził jej były chłopak. 42-letni Maciej w rozmowie z magazynem "Newsweek" opowiedział o Magdalenie Żuk. Były partner kobiety zdradza, że była pewna siebie i nazywała siebie księżniczką. 

 

Zobacz także: Sprawa Magdaleny Żuk: Jest nowe nagranie ze szpitala! "Wyjaśnianie może potrwać kilka miesięcy, o ile..."

 

Były chłopak o Magdalenie Żuk: "Była najładniejsza na świecie"

Według relacji byłego chłopaka, Magdalena Żuk była wesołą, otwartą i pewną siebie dziewczyną. Jak wspomina ją w rozmowie z tygodnikiem Newsweek?

Magda była bardzo pewna siebie. Jak gdzieś wchodziła, to wszyscy wiedzieli, że weszła, lubiła robić wokół siebie szum. Była najładniejsza na świecie. 

Mężczyzna opowiedział również, jak wyglądało jego pierwsze spotkanie z Magdaleną Żuk. Para poznała się w jednym z wrocławskich klubów. 

Podeszła do mnie i powiedziała: „Cześć, jestem Magda i jestem księżniczką”. Mówiła, że ojciec tak ją nazywa, więc każdy facet, który chce się z nią spotykać, też musi tak ją traktować- zdradził były chłopak Magdy.

Magdalena Żuk pochodziła z Bogatyni. Tygodnik dotarł do informacji, że mieszkała tam do 17 roku życia, później wyprowadziła się do Zgorzelca. Ukończyła studium kosmetyczne i wieku 22 lat otworzyła własny gabinet w którym robiła m.in. paznokcie i rzęsy.

 

Zobacz także: Szokujące relacje turystów, którzy byli w Egipcie z Magdaleną Żuk! Polka chciała skoczyć z dachu swojego hotelu

 

Były chłopak opowiedział o Magdalenie Żuk.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

 

Polka zmarła w tragicznych okolicznościach podczas wakacji w Egipcie.

Magdalena Żuk
Facebook/Magdalena Żuk

Więcej na temat Śmierć Magdaleny Żuk
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30