Pytanie kobiet o ciążę nie jest mile widziane w dyskusji publicznej. Zwłaszcza że obecnie coraz więcej par ma problemy związane z niepłodnością. Jednak od pewnego czasu Magdalena Stępień dostaje wiadomości, w których internauci sugerują, że wygląd celebrytki uległ zmianie i czy ta nie spodziewa się dziecka. Modelka zabrała głos w tej sprawie.

Reklama

Magdalena Stępień porusza temat zmian w wyglądzie

Zasypywana pytaniami o ciążę Magdalena Stępień poinformowała, że ma świadomość tego, że jej ciało się zmieniło w ostatnim czasie. Modelka ma dość wiadomości, w których internauci sugerują, że spodziewa się dziecka. Gwiazda przyznała, że niedawno zrobiła badania, ponieważ obawiała się, że zmiany w wyglądzie mogą być wynikiem problemów zdrowotnych. Była partnerka Jakuba Rzeźniczaka ujawniła, że wyniki nie dają powodów do obaw.

Zobacz także: Stępień zaskoczyła wyznaniem o ślubie! "Nie czułam się w obowiązku o tym mówić"

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień Instagram/@magdalena___stepien
Nie jestem w ciąży, moje ciało bardzo się zmieniło. Stres zrobił swoje i tkanka tłuszczowa, którą mam na brzuchu, jest wynikiem ogromnego stresu, którego doświadczyłam w ostatnim czasie
— napisała na Instagramie Magdalena Stępień.

W dalszej części wpisu modelka podkreśliła, że wypytywanie o ciążę oraz zwracanie uwagi na zmiany w wyglądzie są oznakami braku kultury i wyczucia.

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień Artur Zawadzki/REPORTER
Pamiętajcie: wiadomo, trzeba o siebie dbać, ale niech każdy zajmie się sobą. A nie wmawia drugiemu człowiekowi coś, co mija się z rzeczywistością. Moje ciało, moja sprawa! (...) Nie muszę być idealna. Mam w życiu ważniejsze i istotniejsze wartości niż wygląd. Lubię siebie i swoje ciało i obecnie nie jest dla mnie najważniejsze to, żeby mieć kaloryfer na brzuchu
— wyjaśniła Magdalena Stępień.

Zobacz także: Magdalena Stępień prosi o pilną pomoc. "Łzy płyną mi po policzkach"

Reklama

Była uczestniczka "Top Model" pokazała dwie fotografie, wykonane w różnych okresach i pokazała internautom, jak zmieniło się jej ciało. Przypominamy, że influencerka regularnie spiera się z obserwatorami. Na początku listopada Magdalena Stępień nie wytrzymała i wydała oświadczenie w sprawie wiadomości, jakie otrzymuje od hejterów.

Magdalena Stępień
Magdalena Stępień Instagram/@magdalena___stepien
Magdalena Stępień
Magdalena Stępień Instagram/@magdalena___stepien
Reklama
Reklama
Reklama