Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Magdalena Schejbal o wychowaniu dzieci
ONS
Newsy

Magda Schejbal ma wizerunek chłodnej osoby. A jaką jest matką? Opowiedziała o relacjach z dziećmi

Aktorka rzadko zdradza kulisy życia prywatnego

Ostatnio Magdalena Schejbal była gościem w "Maglu Towarzyskim". Tam Karolina Korwin Piotrowska postanowiła ją zapytać o ciążowe sesje i promowanie różnych produktów dla dzieci. Aktorka opowiedziała dlaczego się nigdy na coś takiego nie zgodziła i ile można zarobić za taki kontrakt. Zobacz: Magiel Towarzyski: Schejbal opowiedziała o sesjach ciążowych w magazynach: Jest parę koleżanek, które...

Gwiazda rzadko opowiada o swoich dzieciach i o tym jak je wychowuje. Schejbal bardzo chroni swoją prywatność i dobro pociech jest dla niej najważniejsze, co podkreśla na każdym kroku. W najnowszym wywiadzie dla "Show" postanowiła jednak uchylić rąbka tajemnicy i zdradziła co nieco o synie i córce. Zdradziła, czy wychowuje ich w różny sposób:

Między nimi jest nieduża różnica wieku, więc nie odczuwam tej różnicy. Trzeba na pewno uważać, żeby ich ze sobą nie porównywać. Wiadomo, że życie 6-latka rządzi się swoimi prawami, tak jak życie 3-latki. Kontroluję się, by nie traktować jej tak dojrzale, jak jego by już wypadało i na odwrót - żeby jego nie ciągnąć w dół i nie przyrównywać do niej. Lubię momenty zaskoczenia. One napawają mnie olbrzymią radością. W rutynie dnia, zmęczeniu codziennością, przemęczeniu pracą, taki błysk w oczach najmłodszych bardzo mnie cieszy i bawi. 


Dobre metody?

Zobacz: Zmiany w ramówce TVN. Wszystko przez słabą oglądalność serialu z Schejbal
 Magdalena Schejbal na konferencji wiosennej ramówki TVN 2015

Gwiazdy świętują koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Beata Chmielowska-Olech z dziećmi
Newsy
Beata Chmielowska-Olech pochwaliła się swoimi dziecmi. Ale one wyrosły! ZDJĘCIA
Beata Chmielowska-Olech pochwaliła się swoimi dziecmi. Ale one wyrosły! ZDJĘCIA
Magdalena Schejbal o karierze po aferze z Polsatem
ONS
Newsy
Schejbal po skandalu z Polsatem żyła nadzieją. Codziennie powtarzała te same formułki
Gwiazda czekała na nową pracę

Wokół Magdaleny Schejbal było bardzo głośno ze względu na skandal jaki wybuchł po jej odejściu z serialu "Szpilki na Giewoncie". Aktorka wytoczyła proces stacji za wykorzystywanie jej osoby i niedotrzymywanie warunków umowy. Sprawę tę przegrała. Zobacz:  Schejbal przerywa milczenie. Zabrała głos w sprawie przegranego procesu, fochów i straconej roli Aktorka musiała rozpocząć swoje życie na nowo i czekać na kolejne propozycje współpracy. Jak nie trudno się domyślić nie pojawiały się one błyskawicznie i lawinowo. Schejbal musiała się trochę naczekać, a w międzyczasie prowadziła między innymi audycje radiowe i zdała egzamin na kartę radiową. Podkreśla jednak, że nie żałuje tego, co się stało: Nigdy nie żałuję tego, co robię. Staram się żyć w zgodzie ze sobą. Nawet jeśli są to decyzje nie do końca oczywiste. Trudno, trzeba je brać na kark i iść przez życie dalej. (...) W tym zawodzie człowiek zawsze czeka na telefon. I nie ma co udawać, że jest inaczej. Czeka się, aż zadzwoni i powiedzą "czekamy na ciebie", albo "niebawem kręcimy" albo "jeszcze chwila, ale pamiętamy o tobie" - powiedziała w rozmowie z "Show".  Teraz aktorka pojawiła się w nowej produkcji "Mąż czy nie mąż". Oglądacie? Zobacz:  Magiel Towarzyski: Schejbal opowiedziała o sesjach ciążowych w magazynach: Jest parę koleżanek, które...   Gwiazdy świętuję koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Ilona Łepkowska o porażce serialu "Mąż czy nie mąż" z Magdaleną Schejbal i "Nie rób scen" z Joanną Brodzik
ONS
Newsy
Królowa polskich seriali o porażce produkcji z Brodzik i Schejbal: Widzowie szukają głębszych emocji
Ilona Łepkowska wie czego oczekują widzowie

Główna rola w serialu  "Mąż czy nie mąż"  miała zapewnić  Magdalenie Schejbal  spektakularny powrót na ekrany. Niestety wyniki oglądalności mówią same za siebie, a najlepiej nie jest. Stąd wprowadzono pewne zmiany, które mają poprawić sytuację.  Zobacz:  Zmiany w ramówce TVN. Wszystko przez słabą oglądalność serialu z Schejbal Nowy serial z  Joanną Brodzik   - "Nie rób scen" -  ma się nieco lepiej, aczkolwiek w porównaniu do innej produkcji wypada naprawdę kiepsko.  Obie nowości ogląda łącznie 3,5 miliona widzów, a samo "M jak miłość" przyciąga przed telewizory 7 milionów. Scenarzystka serialu emitowanego na TVP,  Ilona Łepkowska , która uznawana jest za królową polskich seriali, usprawiedliwia aktorki.  Twierdzi, że nie jest to absolutnie ich wina: To nie ich wina. Widzowie nie chcą seriali, których akcja dzieje się w sztucznie wykreowanym, ucukrowanym świecie. Szukają głębszych, prawdziwych emocji  - powiedziała "Twojemu Imperium". Oglądacie którąś z produkcji? Zobacz:  Magdalena Schejbal - Życie jak film   Aktorzy świętują koniec zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner