Już 10 maja Polacy wybiorą nowego Prezydenta RP, który przez kolejne lata kadencji, będzie starał się cokolwiek zmienić w naszym kraju. Jedną z osób kandydujących do zostania nową głową państwa jest Magdalena Ogórek, która jako jedyna z kandydatów startujących w wyborach, chodzi na imprezy show-biznesowe.

Reklama

Tak promuje się przed wyborami na prezydenta Ogórek od samego początku wywołuje ogromne zamieszanie wśród obywateli. Dla niektórych jej kandydatura wydaje się zwyczajnie śmieszna, a nawet żałosna. Ale sama zainteresowana twierdzi, że nie interesuje ją krytyka i dalej stara się robić swoje. Na prezentacji butów oraz najnowszej kolekcji ubrań domu mody La Mania, Magdalena Ogórek wręcz tryskała pozytywną energią i była w świetnym nastroju.

Ubrana w kreację od Joanny Przetakiewicz, z chęcią odpowiadała na każde pytanie reporterów. W rozmowie z Iwoną Piotrowską, Ogórek przyznała, że najważniejsze jest dla niej zdanie kobiet i że zawsze patrzy na fotoradary, kiedy prowadzi samochód.

Dla mnie najcenniejsze są słowa kobiet. Często spotykam kobiety na polskich drogach, które mówią że przecieram drogi i przebijam szklane sufity i jeżeli to mogę zrobić to bardzo się cieszę — powiedziała Ogórek, dodając Tak, zawsze patrzę na fotoradary!!

Reklama

Oczywiście pani Ogórek życzymy powodzenia w wyborach. Zapewne jej szanse są małe, aby objąć „fotel” prezydenta, ale mimo wszystko trzymamy kciuki, aby dzięki niej kobiety były lepiej i poważniej traktowane w Polsce!

Reklama
Reklama
Reklama