Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Jakim kierowcą jest Magdalena Ogórek? [WIDEO]

Dla kandydatki na Prezydenta, najważniejsze są kobiety!
Już 10 maja Polacy wybiorą nowego Prezydenta RP, który przez kolejne lata kadencji, będzie starał się cokolwiek zmienić w naszym kraju. Jedną z osób kandydujących do zostania nową głową państwa jest Magdalena Ogórek, która jako jedyna z kandydatów startujących w wyborach, chodzi na imprezy show-biznesowe.

Tak promuje się przed wyborami na prezydenta Ogórek od samego początku wywołuje ogromne zamieszanie wśród obywateli. Dla niektórych jej kandydatura wydaje się zwyczajnie śmieszna, a nawet żałosna. Ale sama zainteresowana twierdzi, że nie interesuje ją krytyka i dalej stara się robić swoje. Na prezentacji butów oraz najnowszej kolekcji ubrań domu mody La Mania, Magdalena Ogórek wręcz tryskała pozytywną energią i była w świetnym nastroju.

Ubrana w kreację od Joanny Przetakiewicz, z chęcią odpowiadała na każde pytanie reporterów. W rozmowie z Iwoną Piotrowską, Ogórek przyznała, że najważniejsze jest dla niej zdanie kobiet i że zawsze patrzy na fotoradary, kiedy prowadzi samochód.


 Dla mnie najcenniejsze są słowa kobiet. Często spotykam kobiety na polskich drogach, które mówią że przecieram drogi i przebijam szklane sufity i jeżeli to mogę zrobić to bardzo się cieszę — powiedziała Ogórek, dodając Tak, zawsze patrzę na fotoradary!!


Oczywiście pani Ogórek życzymy powodzenia w wyborach. Zapewne jej szanse są małe, aby objąć „fotel” prezydenta, ale mimo wszystko trzymamy kciuki, aby dzięki niej kobiety były lepiej i poważniej traktowane w Polsce!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner