Magdalena Narożna z długimi włosami
Instagram

Wokalistka "Pięknych i młodych" pokazała nowego partnera! Zobaczcie romantyczne zdjęcie

Magdalena Narożna z długimi włosami
Instagram

Magdalena Narożna z "Pięknych i Młodych" znów jest zakochana! Zaledwie kilka miesięcy temu wokalistka i muzyk z zespołu disco-polo poinformowali swoich fanów, że ich małżeństwo to już przeszłość. Magdalena i Dawid Narożni opublikowali wówczas oświadczenie, w którym przyznali, że postanowili zakończyć swój związek. Zapewnili jednak swoich fanów, że ich zespół będzie dalej koncertował. 

Długo czekaliśmy z ta informacją... ale męczą nas ciągłe pytania... Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym... Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety, czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą. Bardzo byśmy chcieli, byście uszanowali nasze życie osobiste, gdyż mamy cudowną córeczkę, którą bardzo kochamy! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach! Jeżeli chodzi o zespół, nic się nie zmienia!- informowali  za pośrednictwem Facebooka. 

Teraz kilka miesięcy po tamtych wydarzeniach w sieci pojawiło się zdjęcie wokalistki "Pięknych i Młodych" z nowym partnerem! 

Magdalena Narożna z partnerem na weselu

Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Narożna znów jest szczęśliwa. Zaledwie kilka dni temu po raz pierwszy opublikowała w sieci zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Czy to jej partner? Wszystko na to wskazuje, bowiem para bawiła się razem na weselu znajomych. Jak na ich zdjęcie zareagowali internauci? 

- Pięknie razem wygladacie 😉
- Madziu promieniejesz, nowa miłość Ci służy, życzę powodzenia i mam nadzeje, że niedługo to ty będziesz piękną panną młodą😍❤️
- Super para 👍- pisalo fani. 

Zobaczcie z kim spotyka się Magdalena Narożna z "Pięknych i Młodych"! Fajnie razem wyglądają? Myślicie, że wkrótce w sieci pojawi się więcej zdjęć zakochanych? 

Zobacz także: Wokalistka "Pięknych i Młodych" zmieniła fryzurę! "O wiele lepiej" komentują fani Magdaleny Narożnej

Magdalena Narożna pokazała zdjęcie z nowym partnerem.

 

 

Wokalistka "Pięknych i Młodych" znów jest szczęśliwa.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Słonecznego dnia kochani 😘 #pieknaimloda #goodday #dziendobry #singer #smile #sunnyday

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

 

Więcej na temat Piękni i młodzi
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37