Magda z "Rolnik szuka żony" kusi na Instagramie
Mat. promocyjne
Newsy

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 

Magda z "Rolnik szuka żony" kusi i zachwyca sylwetką. Chce, żeby Dawid żałował? 

Magdalena z "Rolnik szuka żony" eksponuje zgrabną sylwetkę na Instagramie. Teraz jest dużo odważniejsza niż w programie! Czy Dawid oglądając jej nowe zdjecia pożałuje, że nie dał jej szansy? Uczestniczka do zdjecia dodała także tajemniczy wpis, czy to mała sugestia, że jest zakochana?

Zobaczcie jak wygląda i co napisała! 

Zobacz także: Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Magda z "Rolnik szuka żony" zachwyca na Instagramie. Dawid będzie żałował? 

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony" był bardzo trudny i emocjonalny dla Magdy. Na gospodarstwie Dawida czuła się bardzo dobrze, zaczęła się również doskonale dogadywać z jego mamą. Fakt, że właśnie miała odbyć się randka rolnika z Martyną nie napawała ją optymizmem. Ich spotkanie okazało się jednak dalekie od romantyzmu. Po ciężkiej i smutnej konfrontacji dziewczyna poinformowała go, że rezygnuje z udziału w programie. Ostatecznie Dawid postanowił odesłać do domu także czekającą na nich Magdę. 

Decyzja rolnika nie była dużym zaskoczeniem dla uczestniczki jednak do końca miała nadzieję, że jej losy w programie potoczą się inaczej. Emocje były ogromne i nie dało się uniknąć łez: 

- Wiesz, co Magda chodź, porozmawiamy jeszcze. 
- Dawaj szybko będzie mniej bolało. (...)
- Zniszczyło mnie to wszystko, przerosło mnie, przepraszam. (...) Nie mogłem już tego udźwignąć. Źle się czuje. 
- Pamiętaj też, że nie chce kontaktu teraz po tym wszystkim. 

Magda doskonale pamiętała wcześniejsze słowa Dawida, kiedy powiedział, że "jeżeli dwie odejdą to on tej trzeciej też nie będzie trzymał". Jako pierwsza odeszła Agnieszka, potem Martyna... Magda poprosiła Dawida, żeby nie kontaktował się z nią więcej. Widzowie nie do końca rozumieli emocjonalną reakcję uczestniczki, ponieważ pod nieobecność rolnika często się z niego naśmiewała i jawnie mówiła, że nie do końca jest podpasował. 

W ostatnim czasie Magda jest bardzo aktywna na Instagramie. Właśnie podzieliła się zdjęciem na którym mocno eksponuje swoją sylwetkę: 

Każdego dnia staraj się być powodem czyjegoś uśmiechu, ale nie zapominaj, że Ty też wliczasz się w to wyzwanie. - umieściła motywujący cytat 

Czy to oznacza, że Magda odnalazła miłość po programie? A może chce wzbudzić w Dawidzie poczucie, że źle postąpił nie dając jej szansy? 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 7": Martyna skomentowała nowe zdjęcie Dawida! Dadzą sobie szansę?

Magda z "Rolnik szuka żony" chwali się zgrabną sylwetką. 

Czy odnalazła miłość po programie "Rolnik szuka żony"? W ostatnim odcinku, wszystkie kandydatki Dawida odjechały do domu. 

Dawid z Rolnik Szuka Żony w garniturze
Instagram

 

Martyna z Rolnik szuka żony 7
Instagram
TV-Show
Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjecia! "Żona może kiedyś z niej będzie ale nie dla rolnika" Odpowiedziała!
Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje coraz odważniejsze zdjecia! "Żona może kiedyś z niej będzie ale nie dla rolnika" Odpowiedziała!

Martyna z " Rolnik szuka żony " przeszła ogromną metamorfozę od czasów obecności na gospodarstwie Dawida. Zdjęcia, które publikuje w sieci nie wszystkim fanom programu TVP przypadają do gustu. Jedna z internautek pod nowym zdjęciem uczestniczki zasugerowała, że jest prymitywne i napisała:  Żona może kiedyś z Martyny będzie ale nie dla rolnika. Te słowa oburzyły Martynę i postanowiła od razu skonfrontować się ze złośliwą internautką. Co napisała? Czy faktycznie jej zdjęcia są aż tak wulgarne? Zobaczcie sami!  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Dawid jednak olał Martynę?! Takiego wyznania nikt się nie spodziewał Martyna z "Rolnik szuka żony" publikuje odważne zdjęcia na Instagramie Relacja Martyny i Dawida to zdecydowanie najbardziej emocjonująca relacja 7. edycji "Rolnik szuka żony". Dawid bardzo przeżył decyzję Martyny o opuszczeniu jego gospodarstwa. Jeden nieprzemyślany żart przekreślił przyszłość ewentualnej szansy na budowanie związku. Decyzji uczestniczki nie mogli zrozumieć również rodzice rolnika, jednak Martyna podkreślała, że nie mogła postąpić inaczej. Rolnik nie potrafił ukryć rozpaczy, która była efektem zawodu miłosnego. W finałowym odcinku okazało się jednak, że Martyna i Dawid wciąż utrzymują kontakt, a kobieta nawet zaprosiła go na kawę! Ostatecznie rolnik nie zdecydował się skorzystać z zaproszenia.  Popularność Martyny dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" zdecydowanie wzrosła, a sama uczestniczka stała się bardzo aktywna na Instagramie. Uwadze fanów nie umknęła przede wszystkim jej metamorfoza. Martyna zdecydowała się na powiększenie ust, przedłużyła włosy a także zmieniła ich kolor. Zmianie uległ również jej styl ubierania. Teraz jest zdecydowanie bardziej drapieżnie. Martyna publikuje coraz...

Dawid z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Rolnik szuka żony: Internauci wspierają Dawida! Fani rolnika mają żal do jego kandydatek "Nie są ciebie warte!"
Rolnik szuka żony: Internauci wspierają Dawida! Fani rolnika mają żal do jego kandydatek "Nie są ciebie warte!"

Internauci wspierają Dawida z "Rolnik szuka żony". Pod ostatnim zdjęciem rolnika na jego profilu na Instagramie pojawiło się naprawdę sporo pozytywnych komentarzy, w których fani show TVP bardzo pozytywnie oceniają jego zachowanie. Internauci nie ukrywają, że mają żal do kandydatek Dawida! Zobaczcie, jak komentują to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Internauci wspierają Dawida W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wydarzyło się coś, co zszokowało fanów programu TVP. To właśnie w minioną niedzielę widzowie zobaczyli jedną z najbardziej emocjonujących i dramatycznych scen ze wszystkich sezonów show. Po tym, jak Martyna podczas randki powiedziała, że chce odejść z programu i wrócić do domu rolnik nie wytrzymał i zalał się łzami. Zrozpaczony Dawid osunął się na ziemię i nie mógł się uspokoić. Zachowanie rolnika wywołało prawdziwą burzę w sieci!  Teraz okazuje się, że rolnik może liczyć na wsparcie internautów! Fani programu bardzo pozytywnie komentują zachowanie Dawida i krytycznie oceniają jego kandydatki. Zobaczcie niektóre wpisy pod ostatnim zdjęciem Dawida na jego profilu na Instagramie! - Dawid super gość.Szkoda ,ze trafiły Ci się beznadziejne kandydatki,i to wszystkie trzy. - Dawidzie jeszcze będzie pięknie, życzę Ci tego z całego ❤️ - A ja uważam że Dawid jest wrażliwym facetem po przejściach. Fakt trzeba pewną odporność na takie sytuacje ćwiczyć by się nie załamywać. Z kolei dziewczęta ...które przyjechały, nie dały mu tak naprawdę szansy..każda chce być specjalnie traktowana...Martyna nawet nie podeszła :( tak się nawet wroga nie traktuje - Jesteś super facet ujeła mnie twoja wrażliwość..- komentują internauci.  Dawid do tej pory nie odpowiedział na wpisy internautów. Myślicie, że...

"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna nie dała szansy Dawidowi?
mat. prasowe "Rolnik szuka żony" / Instagram
TV-Show
"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna i Dawid się nie dogadali? Uczestniczka odpowiedziała na zarzuty widzów
"Rolnik szuka żony": To przez Magdę Martyna i Dawid się nie dogadali? Uczestniczka odpowiedziała na zarzuty widzów

Dawidowi nie poszczęściło się w "Rolnik szuka żony". Z żadną z kandydatek nie stworzył dłużej relacji, a dziewczyny zrezygnowały z show jeszcze przed rewizytami. Rolnik najbardziej nie może pogodzić się z odejściem Martyny.  Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę - mówił. Z kolei Magdzie, której sam podziękował za udział obrywa się od internautów. Pojawiły się głosy, że to właśnie ona jest winna temu, że Martyna nie dała szansy Dawidowi, co doprowadziło go do rozpaczy! Jak na taki zarzut zareagowała Magda? Zobacz także:  Wychudzony Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż rozpacza za Martyną. Ojciec: "Nawet miałem o niego strach"! "Rolnik szuka żony": Magda zniszczyła relację Dawida i Martyny?  Dawidowi wciąż trudno pogodzić się z sytuacją, która spotkała go w programie " Rolnik szuka żony ". Zgłaszając się do programu, wiązał duże nadzieje z tym, że odnajdzie swoją miłość. Teraz bardzo trudno jest mu znieść porażkę.  Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim - mówił jego ojciec w ostatnim odcinku Dawid obwinia się za niepowodzenie w kontaktach z Agnieszką, Magdą i Martyną. Najbardziej nie może przeboleć jednak straty tej ostatniej. Decyzja Martyny o odejściu z programu zdziwiła nawet rodziców rolnika, ponieważ po rozmowie z nią byli pewni, że będzie z ich synem szczęśliwa. Podczas odwiedzin Marty Manowskiej, Dawid nie potrafił powstrzymać łez:  To nie tak miało wyglądać - mówił. Wiadomo jednak, że Martyna i Dawid utrzymują kontakty. Widzowie zastanawiają się, czy może jednak coś ich łączyć. " Martyna Cię wystawiła, ale zdjęcie lajkuje" - zastanawiała się jedna z fanek programu. Inna z kolei...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner