Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

"M jak miłość": Ślubu nie będzie?! Magda odda Budzyńskiemu pierścionek zaręczynowy!

Krystian Wieczorek
Instagram/mjakmilosc

Ślubu jednak nie będzie?! W najnowszym sezonie "M jak miłosć" nie brakuje wielkich emocji i zaskakująch zwrotów akcji. Olek (Maurycy Popiel) zabił Artura (Tomasz Ciachorowski), a Paweł (Rafał Mroczek) rozstał się z Julką (Joanna Kuberska).

Teraz okazuje się, że wkrótce sporo wrażeń przyniesie nam również wątek Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Jak donosi portal superseriale.se.pl para będzie przeżywać naprawdę trudne chwile. Co więcej, Magda zagrozi Budzyńskiemu, że odwoła ślub!

Co dalej z Magdą i Andrzejem?

Według doniesień mediów, już w 1468. odcinku "M jak miłość" związek Magdy i Andrzeja będzie wystawiony na poważną próbę. Jak informuje portal superseriale.se.pl, tuż przed ślubem Budzyńskiego i Magdy, prawnik zgodzi się bronić bandytę, który ma zeznawać przeciwko mafii. Niestety, Andrzej szybko pożałuje, że zgodził się reprezentować Koteckiego! Okazuje się bowiem, że bandyci z mafii zdemolują mieszkanie Magdy i Budzyńskiego! Magda będzie przerażona i powie Andrzejowi wprost, że nie weźmie z nim ślubu jeżeli nie zrezygnuje ze współpracy z Koteckim.

Na szczęście Budzyński zrozumie, że współpraca z Koteckim rzeczywiście może sprowadzić na jego bliskich poważne niebezpieczeństwo. Prawnik odda sprawę Wernerowi. Czy dzięki temu mafia przestanie terroryzować Andrzeja, Magdę i jej syna Maćka? Niestety, według doniesień portalu to jeszcze nie koniec ich problemów!

Zobacz także: Wybierz Serial Roku 2019 w naszym wielkim plebiscycie! "M jak miłość" minimalnie prowadzi!

Magda zagrozi, że odwoła ślub z Budzyńskim.

M jak miłość - Magda oświadcza się Andrzejowi
MTL Maxfilm

Ślubu nie będzie?

M jak miłość - Magda i Andrzej całują się
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08