Ilona i Adrian Rolnik szuka żony Ania i Jakub z Rolnik szuka żony Madzia i Oleh z Big Brothera razem w zbożu Pary, które połączył program "Love Island" Julia Wróblewska z partnerem na oficjalnej imprezie
Magda Wójcik, Lara Gessler, Ilona z Rolnik Szuka Żony
Mat. prasowe

W 2019 roku wielu gwiazdom udało się znaleźć miłość. Swoją drugą połówkę spotkały m.in. Julia Wróblewska, Lara Gessler czy Magda Wójcik z „Big Brothera”. Panie nie są już singielkami, tak samo jak niektóre uczestniczki rozrywkowych programów takich jak np. „Love Island” czy „Rolnik szuka żony”. Zobaczcie, kto znalazł miłość w 2019 roku. Myślicie, że te związki przetrwają? 

Zobacz także: Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" na randce. Partnerka rolnika pokazała zdjęcie

1/7
Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram

Ilona i Adrian z „Rolnik szuka żony” 

Do 6. edycji programu „Rolnik szuka żony” zgłosił się Adrian Berkowicz pasjonujący się fotografią i kwiatami. 29-latek chciał w telewizyjnym show znaleźć partnerkę. Choć z początku był bardzo nieśmiały wobec kandydatek, to udało mu się! W jednym z ostatnich odcinków Adrian wybrał Ilonę, która odwzajemniła jego uczucie. Para planuje wspólną przyszłość. 

2/7
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Milena Fleter Fotografia

Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” 

W show na TVP1 miłość udało się też znaleźć 42-letniemu Jakubowi. Rolnik przez całe swoje życie był pochłonięty pracą. Jak wyznał w programie, zatracił się w niej. Z pomocą przyszła mu Anna, która oczarowała rolnika już od pierwszego wejrzenia. Para zdążyła nawet zamieszkać razem! Czyżby niebawem mieli wziąć ślub?

3/7
Madzia i Oleh z Big Brothera razem w zbożu

Madzia i Oleh z "Big Brothera"

Madzia i Oleh to kolejna para, którą połączyło popularne show. Oboje poznali się w "Big Brotherze". Ich uczucie rodziło się bardzo powoli. Jednak teraz oboje nie widzą poza sobą świata. Oleh i Madzia mieszkają razem i snują wspólne plany na przyszłość.

4/7
Pary, które połączył program "Love Island"
Instagram

Marietta i Franek, Monika i Paweł, Sylwia i Mikołaj z „Love Island”

W tym roku na Polsacie po raz pierwszy zobaczyliśmy show „Love Island”. Zadaniem uczestników było znalezienie swojej drugiej połówki. Nie było łatwo, tym bardziej, że szukanie na siłę miłości może nie przynieść zamierzonych rezultatów. Suma summarum program opuściło kilka par, a trzy z nich wciąż są ze sobą! Marietta spotyka się z Frankiem, Monika z Pawłem, a Sylwia planuje przyszłość z Mikołajem.

5/7
Julia Wróblewska z partnerem na oficjalnej imprezie
East News

Julia Wróblewska i Michał Załeski 

W kwietniu 2019 Julia Wróblewska potwierdziła, że jest zakochana. Serce aktorki skradł jej kolega, Michał Załeski. 21-latka przyprowadziła swojego ukochanego na kilka imprez, jednak wyznała, że nie będzie nic mówić o swoim związku. Jak widać gwiazda dotrzymuje słów, bo nawet na Instagramie brakuje wspólnych zdjęć z ukochanym. Mamy nadzieję, że para nadal jest razem, a brak fotek jest po prostu zwykłym zbiegiem okoliczności. 

6/7
Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Gdy okazało się, że Maffashion po kilku latach związku rozstała się ze znanym youtuberem, Cezarym Jóźwikiem, ich fani przecierali oczy ze zdumienia. Chwilę później w mediach pojawiła się informacja, że blogerka spotyka się z Sebastianem Fabijańskim. Co więcej, para ponoć zdążyła się już zaręczyć. Maffashion i Sebastian Fabijański na razie nie komentują tych doniesień. Jednak coraz częściej można ich spotkać na romantycznych randkach. Myślicie, że ten związek przetrwa?

7/7

Lara Gessler 

Po 1,5 roku małżeństwa Lara Gessler rozwiodła się ze swoim mężem, Pawłem Ruczem. Związek pary nie przetrwał próby czasu, jednak córka restauratorki nie była długo sama. Od kilku miesięcy Lara jest zakochana! Gwiazda spotyka się z cenionym prawnikiem z Warszawy, o którym nie chce dużo mówi.  Jednak coraz chętniej pokazuje go na Instagramie. Wiadomo, że mężczyzna ma córkę.