Magda Mołek w wywiadzie, którego udzieliła Karolowi Paciorkowi z kanału Imponderabilia opowiedziała o swoim projekcie, któremu poświęca się od jakiegoś czasu. Czy to oznacza, że definitywnie żegna się ze stacją TVN? Na razie wiadomo, że jej program "W roli głównej" znika z anteny TVN Style. Dziennikarki, mimo powracających wciąż spekulacji, nie zobaczymy ponownie w "Dzień Dobry TVN". Czy to oznacza, że gwiazda chce rozstać się z telewizją na dobre?

Reklama

Zobacz także: Magda Mołek w sukience znanej polskiej marki! Teraz kupisz ją o ponad połowę taniej

Magda Mołek żegna się z TVN, stawia na karierę w Youtube

Magda Mołek to prawdziwa ikona stacji TVN, z którą jest związana od 16 lat. Przez 14 lat prowadziła "Dzień Dobry TVN", a od 2009 roku na antenie TVN Style mogliśmy oglądać program "W roli głównej", w którym dziennikarka rozmawiała z wieloma osobistościami z polskiego show biznesu.

Magda Mołek w ubiegłym roku zdecydowała się na odejście z "Dzień Dobry TVN", gdyż chciała poświęcić więcej czasu swojej rodzinie. Ale teraz wiele wskazuje na to, że prezenterka ma w planach na dobre zakończenie współpracy z TVN.

Ostatnio Magda Mołek zaczęła rozwijać swój kanał w serwisie Youtube, gdzie prowadzi program "W moim stylu". I wygląda na to, że właśnie w tym kierunku chce dalej iść.

Zobacz także

Dla mnie jest to (YouTube) emanacja wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszytko. Oczywiście to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy w sposób, który pewnie sama sobie, pracując w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób. To była jakaś autocenzura, autokontrola. Teraz mam to w d... - mówiła Magda Mołek u Paciorka.

Czy w związku z tym Magda Mołek naprawdę zniknie z TVN? Jak informuje "Super Express" stacja zaprzecza, że dziennikarka odchodzi z telewizji i w dalszym ciągu ma nadzieję na współpracę z prezenterką. W tym sezonie stacja chce postawić jednak na programy poradnikowe i z tego też względu nie zobaczymy kolejnego sezonu "W roli głównej".

O nowej roli Magda Mołek napisała jednak na Instagramie. A przy okazji przyznała, że o tym, że nie będzie już jej programu, dowiedziła się z mediów.

Jako dziennikarka będę nadal starać się zadawać pytania o nas, nasze potrzeby, zabierać głos w ważnych dla nas sprawach i namawiać Was, byście dbały o siebie. Dlatego powstał mój kanał na YouTubie #WMOIMSTYLU i dlatego robię z Joanną Keszką podcasty o kobiecej seksualności. I choć sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu „W roli głównej”, byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie - napisała.

Zobaczcie, cały post.

Będziecie oglądać kanał YouTube Magdy Mołek?

Czy Magda Mołek na dobre pożegna się z telewizją? Tego na razie nie wiadomo! Niemniej jednak gwiazda chce teraz poświęcić się swojemu programowi, który prowadzi w serwisie Youtube.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama