Magda Mołek w niebieskiej sukience w groszki marki Harmnni
Instagram

Magda Mołek jest w trzeciej ciąży? Nowe zdjęcie dziennikarki wywołało falę komentarzy z gratulacjami!

Magda Mołek w niebieskiej sukience w groszki marki Harmnni
Instagram

Magda Mołek ostatnio oznajmiła, że na jakiś czas odchodzi z programu "Dzień Dobry TVN", a teraz opublikowała zdjęcie z lekko zaokrąglonym brzuszkiem. Czy to oznacza, że dziennikarka jest w trzeciej ciąży i dlatego zrezygnowała z prowadzenia programu w telewizji śniadaniowej? Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Gwiazda TVN zdecydowała się odpowiedzieć fanom i zdradziła, jaka jest prawda! 

Magda Mołek jest w ciąży?

Magda Mołek ma teraz więcej wolnego czasu i wykorzystuje go na urlop z rodziną. Dziennikarka ostatnio często opowiada o macierzyństwie, a nie tym "lukrowanym", które pokazuje wiele celebrytek na Instagramie, ale tym prawdziwym. Gwiazda znalazła chwilę czasu dla siebie i pojawiła się na festiwalu filmowym "Nowe Horyzonty" we Wrocławiu. Na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie dotyczące tego wydarzenia i napisała:

Naładowana historiami filmowymi na @mffnowehoryzonty, spotkaniami z interesującymi ludźmi, rozmowami do późna, wracam na wakacje z dziećmi. A Wrocław, miasto mojej wczesnej młodości, nigdy nie przestanie mnie zachwycać. Wpadajcie tu! Każdy powód jest dobry - czytamy na Instagramie Magdy Molek.

Jednak fanów gwiazdy najbardziej zainteresowało zdjęcie dziennikarki, a w zasadzie jej dłoń leżąca na lekko zaokrąglonym brzuszku. Pod zdjęciem od razu posypały się pytania o ciążę i gratulacje!

Ten uśmiech jest zapowiedzią nadchodzącego małego szczęścia?

Pani Magdo 🙂jakie to miłe że ze zechciała się pani podzielić w taki delikatny sposób 🙂super❤️

Gratulacje Pani Magdo

Jesteś w ciąży?

Magda Mołek zdradza, czy jest w ciąży!

Dziennikarka szybko zareagowała i na pytanie czy jest w ciąży wprost odpowiedziała swoim fanom: nie. W ten sam sposób skomentowała jeszcze kilka tego typu podejrzeń. To oznacza tylko jedno, z gratulacjami na razie się wstrzymujemy!

Zobacz takżeMagda Mołek adoptowała dziecko! "Mam teraz dwóch synów i córkę"!

 

 

Magda Mołek w DDTVN
East News

 

Więcej na temat Magda Mołek
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08