Grażyna Torbicka kiedyś i dziś Dorota Szelągowska kiedyś i dziś Kinga Rusin kiedyś i dziś Małgorzata Rozenek kiedyś i dziś Paulina Sykut kiedyś i dziś
Prezenterki telewizyjne kiedyś i dziś
EastNews

Jak największe i najpopularniejsze polskie prezenterki aktualnie wyglądały 10, 12 a nawet 15 lat temu? Postanowiliśmy się przyjrzeć największym gwiazdom telewizji! Wszystkie z nich przeszły naprawdę spore metamorfozy - i choć już wtedy zachwycały urodą - śmiało można powiedzieć, że z wiekiem są po prostu coraz piękniejsze! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Dawid Kwiatkowski zdradza kulisy przejścia Cleo do "The Voice Kids"! Co sądzi o konflikcie z Edytą Górniak?

1/10
Grażyna Torbicka kiedyś i dziś
EastNews

Grażyna Torbicka

Kiedyś jedna z największych gwiazd TVP, dziś twarz TVN oraz TVN Fabuła (jej program "Grażyna Torbicka Zaprasza”, od 7 października, w każdy poniedziałek, po 22:00 w TVN Fabuła). Córka Krystyny Loski to prawdziwa ikona klasy, stylu i elegancji. Nikt tak jak ona nie potrafi poprowadzić festiwalów czy prestiżowych koncertów. Coraz częściej udowadnia, że ma znakomite poczucie humoru!

Zobacz także: Grażyna Torbicka skradła show na Orłach! Nabijała się z "Familiady" i żartowała z Pawlikowskiego!

2/10
Dorota Szelągowska kiedyś i dziś
EastNews

Dorota Szelągowska

Mało kto wie, ale Dorota Szelągowska zaczynała karierę w TVP od "Pytania na śniadania". Dziś można powiedzieć, że jest popularniejsza od mamy - Katarzyny Grocholi, zwłaszcza w telewizji, gdzie prowadzi aż kilka programów o urządzaniu wnętrz. 

3/10
Kinga Rusin kiedyś i dziś
EastNews

Kinga Rusin

Ktoś kiedyś powiedział, że nie ma TVNu bez Kingi Rusin. I chyba coś w tym jest! Wyobrażacie sobie "Dzień Dobry TVN" bez prezenterki? My nie! I co by nie mówić, Kinga jest najlepszą reklamą swoich kosmetyków - wygląda bowiem coraz młodziej! 

4/10
Małgorzata Rozenek kiedyś i dziś
EastNews

Małgorzata Rozenek

Na początku funkcjonowała głównie jako żona aktora, Jacka Rozenka. Jednak w ciągu dosłownie kilku lat stała się jedną z najpotężniejszych gwiazdą telewizji, która jest pożądana za wszystkich. Małgosia utrzymuje się na topie od lat, ma na swoim koncie mnóstwo programów telewizyjnych z hitowym "Projekt Lady" na czele. Czekamy na jej kolejne projekty!

5/10
Paulina Sykut kiedyś i dziś
EastNews

Paulina Sykut

Tak, Paulina kilka lat temu nosiła się na czarno! Prowadząca "Tańca z Gwiazdami" jest dziś jedną z najbardziej lubianych gwiazd telewizji, a przez czytelniczki Party i Flesza od dwóch lat jest uznawana za Ikonę Stylu. Nie możemy się z tym nie zgodzić! 

6/10
Martyna Wojciechowska kiedyś i dziś
EastNews

Martyna Wojciechowska

Kobieta na krańcu świata z milionem pasji i pomysłów. Od kilkunastu lat zaskakuje widzów TVN w cieszących się wielką popularnością projektach. Pamiętacie "Dzieciaki z klasą"? Lub "Big Brothera" z jej udziałem? 

7/10
Magda Gessler kiedyś i dziś
EastNews

Magda Gessler

Jakże bardzo kolorowy stał się TVN, od kiedy jest w nim Magda Gessler, nazywana także "lokomotywą" stacji. Nikt bowiem nie przyciąga tylu widzów (a także reklamodawców) co Magda. Królowa TVN (co widać na zdjęciu) i jej "Kuchenne rewolucje" to legendy same w sobie. Za co kochacie ją najbardziej? 

8/10
Magda Mołek kiedyś i dziś
EastNews

Magda Mołek

Za co widzowie kochają Magdę najbardziej? Chyba za klasę, aurę tajemniczości i styl! Magda jest niezwykle ciepła, a przy okazji profesjonalna. Widzowie "Dzień Dobry TVN" do dziś nie mogą pogodzić się z jej odejściem z show. Na szczęście wciąż można oglądać ją w programie "W roli głównej" w TVN Style.

9/10
Kasia Dowbor kiedyś i dziś
EastNews

Katarzyna Dowbor

Podobnie jak Grażyna Torbicka - kiedyś twarz TVP, dziś gwiazda Polsatu. Jej gwiazda rozbłysła na nowo po debiucie show "Nasz nowy dom", który do dziś cieszy się niebywałą popularnością. 

10/10
Monika Zamachowska kiedyś i dziś

Monika Zamachowska

Zmieniają się rządy, zmienia się władza, ale Monika Zamachowska w TVP jest od ponad 20 lat (z małymi przerwami). Niedawno triumfalnie poprowadziła po latach show "Europa da się lubić". Oglądaliście?