Magda i Oleh całują się w Big Brotherze
Instagram

To już oficjalne - Magda i Oleh z "Big Brothera" są parą! Choć jeszcze tydzień temu Magda mówiła, że nie chciałaby się spieszyć z deklaracjami, bo nie wie, co czuje do kolegi z programu, podczas ostatniej imprezy w domu Wielkiego Brata pozwoliła sobie na chwile zapomnienia w ramionach przystojnego Oleha! Co działo się w domu Wielkiego Brata?

Romans w Big Brotherze - Magda i Oleh nie ukrywają swoich uczuć

Uczestnicy w piątkowy wieczór urządzili imprezę, na której tańczyli i śpiewali. Gdy wszyscy poza Magdą i Olehem przenieśli się do sypialni, para w kuchni zaczęła się przytulać i całować. Następnie dołączyła do pozostałych uczestników w sypialni i tam na ich oczach znów zaczęła okazywać sobie uczucia. Co na to pozostali uczestnicy? Zgotowali im gorące owacje i cieszyli się ich szczęściem. Co na temat relacji Magdy i Oleha sądzą widzowie? I jak wyglądały początki ich znajomości? Zobacz w naszej galerii!

1/4
Magda i Oleh w programie Big Brother
East News

Magda to jednak z najbardziej lubianych uczestniczek "Big Brothera". Widzowie doceniają jej szczerość, ale często pojawiają się też opinie, że Magda jest naiwna i nie powinna ufać Olehowi. Dlaczego? Jeszcze niedawno Oleh podczas rozmowy z jednym z uczestników przyznał, że gdyby poznał Magdę poza domem Wielkiego Brata, nie zwróciłby na nią uwagi. Do tego, gdy między nim, a Magdą zaczęło rodzić się uczucie, Oleh nominował dziewczynę do opuszczenia domu Wielkiego Brata! Widzowie pamiętają o jego zachowaniu z przeszłości, dlatego teraz z wielkim dystansem patrząc na jego relację z Magdą. Co piszą na ich temat?

2/4
Magda i Oleh w Big Brotherze
Instagram

Większość widzów uważa, że Oleh, który jest 11 lat młodszy od Magdy, złamie jej serce i po programie zapomni o niej.

- Okropne. Romans na siłę. On jest nieszczery i kłamie od początku, najpierw ze Stefanią a teraz okłamuje Madzię!

- Kręci się wokół niej tylko dlatego, żeby zajść jak najdalej w programie, bo romans się dobrze sprzeda. Gdyby tylko ona wiedziała jaki on jest naprawdę fałszywy i co o niej mówił. Dobrze, że Łukasz ją ostrzegł, ale ona powinna go posłuchać.

- Oleh najpierw podbijał do Karoliny, później do Angeliki teraz do Madzi. po prostu chce wykorzystać dziewczynę żeby dłużej zostać w programie jako zakochana para. Oleh mówił ze chce zostać aktorem, ciekawe czy widzowie lykna te jego grane uczucia.

- Moim zdaniem totalnie do siebie nie pasują 

-NIE. Ona z nim nigdy nie będzie. Jest 10 lat młodszy i fałszywy. Klei się do niej żeby zajść jak najdalej w programie - komentują internauci. 

 

3/4
Oleh wyznaje Magdzie miłość w programie Big Brother
Instagram

Pojawiły się też pozytywne opinie na temat pary:

Jak miło na was popatrzeć

Pasują do siebie! Miło na nich popatrzeć

Przepiękna scena miłości 💖💖💖 Oleh jak zacznie mężnieć będzie mega przystojnym facetem - piszą fani show.

4/4
Madzia i Oleh mają romans w Big Brotherze
Mat. prasowe

Przypominamy, że w ostatnich dniach Oleh robił wszystko, żeby zaimponować Madzi. Najpierw w ubiegły piątek wyznał jej miłość i zaczął całować, potem zaśpiewał dla niej piosenkę, a następnie odegrał scenę z filmu "Noce i dnie", gdy wskoczył do stawu, żeby zebrać dla niej kwiaty. Cała grupa mieszkańców wiwatowała na widok tej chwytającej za serce sceny. Magda i Iza nie mogły się nadziwić, że Olehowi nie drgnęła nawet powieka, kiedy wszedł do zimnej wody, ale – czego się nie robi dla miłości. 

A co działo się w ostatni piątek?

"Impreza skończyła się w sypialni, a tam Madzia i Oleh przestali ukrywać łączące ich uczucie i pocałowali się przy wszystkich" - czytamy na stronie "Big Brothera".

Co myślicie o tej parze? Magda i Oleh pasują do siebie?

Więcej na temat Big Brother