Już w najbliższy poniedziałek na rynek trafi najnowsze wydanie magazynu "Flesz". Dostępne będzie w dwóch wersjach: tradycyjnej - papierowej (znajdziecie je w punktach sprzedaży) oraz jako wydanie cyfrowe online. A co w nim znajdziemy? Jak zawsze wiele hitów! Zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Magda Gessler czeka na narodziny wnuka! Jej córka Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży

Jaką babcią będzie Magda Gessler?

W najnowszym "Fleszu" znajdziecie odpowiedź na pytanie jaką babcią będzie królowa polskiej kuchni - Magda Gessler! W ostatnim dniu kwietnia jej córka Lara Gessler ogłosiła, że jest w ciąży, prezentując zdjęcie już bardzo dużego brzuszka. Przyszła babcia, we wzruszającym wpisie na Facebooku, opisała co czuje w tym wyjątkowym czasie.

Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok

:))))) [...] Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko

Mama… ...wreszcie Babcia ...Tak na to czekałam….❤️ - napisała m.in. Magda Gessler.

Zobacz także

A jaką babcią będzie? Czy odstawi na bok swoją karierę, by pomóc córce w opiece nad maleństwem? Zobaczcie w najnowszym "Fleszu".

Co jeszcze przeczytacie? Znajdziecie tam również drugą głośną ostatnio przyszłą mamę - Basię Kurdej-Szatan. Jak zaplanowała swoją pracę w ciąży? Magazyn "Flesz" nie mógłby również pominąć cudownej informacji z ostatnich dni - o narodzinach drugiego dziecka Ani i Roberta Lewanowskich - córeczki Laury. W gazecie możecie przeczytać również niezwykły wywiad z niezwykłą kobietą - Katarzyną Skrzynecką, która opowiedziała m.in. o walce o zdrowie męża.

A ponieważ to "Flesz" nie może zabraknąć dużej dawki stylu i mody. Magazyn wyszukał dla Was najciekawsze dżinsowe wyprzedaże oraz najmodniejsze letnie sukienki.

Zapraszamy!

Reklama

Tak wygląda okładka najnowszego magazynu "Flesz". Wersję online znajdziecie m.in. na hitsalonik.pl > KLIKNIJ TUTAJ!

Party.pl
Reklama
Reklama
Reklama