Magda Gessler Magda Gessler Magda Gessler Magda Gessler Magda Gessler
Magda Gessler
Instagram
1/5
Magda Gessler
Instagram

 

Bez wątpienia Magda Gessler jest prawdziwą kobietą renesansu. Nie dość, że gwiazda stacji TVN jest restaurarką i mistrzynią sztuki kulinarnej, to równie dobrze zna się na modzie i projektowała swoje ubrania, a na Instagramie nieustannie zaskakuje fanów talentem tanecznym. Tym razem Magda Gessler ma w planach... nagranie piosenki! Nigdy nie uwierzycie, z kim zaśpiewa! Poznajcie szczegóły na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: „Tak trzeba żyć!” Magda Gessler podbiła internet swoim sylwestrowym tańcem. Musicie zobaczyć jej uwodzicielskie ruchy!

2/5
Magda Gessler
Instagram

 

Ta wiadomość zaskakuje! Jak donosi bowiem "Fakt", Magda Gessler marzy o nagraniu piosenki i to z... Joanną Krupą! To może być duet i debiut (w przypadku Magdy) roku! 

 

Zobacz: W takim wydaniu nie widział Magdy Gessler jeszcze nikt! Restauratorka otrzymała wyjątkowy prezent, który rozbawił internautów do łez. O co chodzi?

3/5
Magda Gessler
Instagram

 

Wszystko wskazuje, że Magdzie Gessler wyjątkowo spodobał się utwór Joanny Krupy, nagrany w ramach projektu zachęcającego ludzi do adopcji psów. Co więcej, według "Faktu" Joanna Krupa już zaprosiła Magdę do współpracy!

 

Zobacz: TYLKO U NAS! Joanna Krupa nagrywa debiutancki singiel. Zobacz zdjęcia ze studia i planu teledysku. „Asia rozważa zgłoszenie go do krajowych eliminacji przed Eurowizją 2018”

4/5
Magda Gessler
Instagram

 

Informator "Faktu" zdradził szczegóły współpracy Joanny i Magdy:

– To będzie druga piosenka i klip Dżoany. Ale tym razem jego gwiazdą będzie rapująca Magda. Dżoana wystąpi tylko w chórkach  - czytamy w gazecie.

 

Zobacz: „Byłam niejadkiem. Nie lubiłam jeść, aż odkryłam, że istnieje śledź”. TYLKO U NAS! Magda Gessler zdradza, jak wyglądają jej święta! 

5/5
Magda Gessler
Instagram
Więcej na temat Magda Gessler