Newsy

Magda Gessler rzucała talerzami w restauracji Mateusza Gesslera?! Zobacz, co nam zdradził!

Magda Gessler rzucała talerzami w restauracji Mateusza Gesslera?! Zobacz, co nam zdradził!

Od lat wiele osób zastanawia się, jakie więzy rodzinne łączą Magdę Gessler i Mateusza Gesslera. Czy jest to matka i syn? Mateusz Gessler po raz kolejny rozwiewa wszelkie wątpliwości! Gwiazdor TVN w rozmowie z Party.pl zapewnił, że Magda Gessler jest jedynie jego ciocią. Co jeszcze, oprócz wspólnego nazwiska, łączy tę dwójkę? Czy Magda Gessler daje wskazówki swojemu młodszemu koledze z branży? Czy zdarzyło się, że rzucała talerzami w jego knajpie? Zobaczcie, co zdradził nam Mateusz Gessler!

Lubicie ten duet?

Mateusz Gessler wziął ostatnio udział w sesji zdjęciowej do Kalendarza Obecność 2020, który powstał z inicjatywy Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Mali Bracia Ubogich 

Mateusz Gessler z kalendarzem Obecność 2020
East News

Zobacz także: Magda Gessler z okazji 4. urodzin Party.pl odpowiada na trudne pytania! Zobacz, co nam zdradziła!

Magda Gessler siedzi na tronie w koronie
East News
TV-Show
Zapytaliśmy Magdę Gessler, kto mógłby zastąpić ją w "Kuchennych rewolucjach". Odpowiedź zaskakuje!
Zapytaliśmy Magdę Gessler, kto mógłby zastąpić ją w "Kuchennych rewolucjach". Odpowiedź zaskakuje!

Magda Gessler jest niekwestionowaną królową, jeśli chodzi o sprawy związane z prowadzeniem restauracji. Sama ma kilka lokali, które cieszą się ogromną renomą. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób zgłasza się do "Kuchennych rewolucji" z prośbą o pomoc. Restauratorzy, których biznesy upadają, liczą na to, że Magda Gessler uratuje ich przed widmem bankructwa.  Gwiazda w rozmowie z Party.pl zdradziła, że prowadzenie "Kuchennych rewolucji" jest trudną i wymagającą pracą. Czy jest jednak ktoś, kto według niej mógłby zastąpić ją w tym programie? Zobaczcie zaskakującą odpowiedź Magdy Gessler na to pytanie! Magda Gessler od kilkunastu lat odmienia oblicza polskich restauracji Zobacz także:  Magda Gessler obiecuje czytelnikom Party.pl: "Będę druga po Edycie Górniak..." O co chodzi?

Magda Gessler w sukience w truskawki
Newsy
Magda Gessler na komisariacie! Za co gwiazda została zatrzymana?
Magda Gessler na komisariacie! Za co gwiazda została zatrzymana?

Magda Gessler została zatrzymana! Jednak nie była wtedy sama, ale towarzyszył jej syn Tadeusz Muller. Restauratorka znalazła się na komisariacie policji w Gwatemali. Jak wybrnęła z sytuacji i o co została oskarżona? Zobaczcie... Gwiazda „ Kuchennych rewolucji ” ze swoim synem pojawiła się w  odcinku programu „Starsza pani musi fiknąć” . Celem ich podróży była Gwatemala. To tam Magda Gessler przeżyła naprawdę ekstremalną przygodę, ale szybko okazało się, że nic nie jest jej straszne. Do czasu aż wybrała się z Tadeuszem na wieczorny spacer! Magda Gessler zatrzymana Oboje spacerowali w towarzystwie Henry'ego, który miał za zadanie pokazać im graffiti, które uchodzi za lokalną sztukę. To wyjście bardzo spodobało się restauratorce, która jest artystką i nie odmówiła sobie wykonania obrazu na murze. Jednak ich przewodnik szybko ją ostrzegł, że to nielegalne. Magda Gessler jednak wykonała swój autoportret i wtedy zobaczyła nadjeżdżający radiowóz! Pójdziesz z nami bez oporu czy mamy użyć kajdanków? -zapytali policjanci. Razem z Magdą Gessler na komisariat trafiła cała ekipa programu. Gwiazda TVN starała się wybrnąć z sytuacji i przekonywała: Ja jestem bardzo poważną osobą i mam wysokie poczucie odpowiedzialności cywilnej bo ja jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju - wyznała na posterunku policji. Szybko się okazało, że restauratorka może wyjść na wolność, a cała sytuacja była żartem zaaranżowanym przez jej syna. Na szczęście Magda Gessler ma poczucie humoru i z pewnością nie raz opowiedzą tę historię jako zabawną anegdotkę! Magda Gessler z synem w programie "Starsza pani musi fiknąć"          ...

Magda Gessler o Beacie Kozidrak
Newsy
Magda Gessler wbija szpilę... Beacie Kozidrak: "Było to kiczowate!". O co chodzi?
Magda Gessler wbija szpilę... Beacie Kozidrak: "Było to kiczowate!". O co chodzi?

W tym roku nowy sezon "Orange is the new black" reklamowała Beata Kozidrak. Spot z udziałem piosenkarki był hitem w sieci! Warto przypomnieć, że rok temu to Magda Gessler miała okazję wystąpić w nagraniu promującym hitowy serial. Jak restauratorka ocenia występ królowej polskiej sceny muzycznej? Ostro!  Magda Gessler o Beacie Kozidrak: "Było to trochę kiczowate" Netflix jedną ze swoich najpopularniejszych produkcji promuje w Polsce z wielkim rozmachem. W spocie rok temu wystąpiła Magda Gessler. Film na YouTubie obejrzało aż 1,7 mln widzów, na Facebooku prawie 6 mln! Film z Beatą również cieszy się wielką popularnością - na Facebooku ma już prawie 5 mln wyświetleń! Kto wypadł lepiej? Opinie są podzielone. Jednak Magdzie nie do końca spodobała się reklama z Beatą! W rozmowie z portalem przeambitni.pl gwiazda TVN stwierdziła, że nagranie jest trochę kiczowate: Było trochę kiczowate. Niepotrzebna była tam rola samej Beaty w Beacie. Wydaje mi się, że fajniej by było, jakby zostawiła ten swój śpiew i była po prostu więźniarką. Wtedy fajniej by to wyszło. A może nie mam racji. To jest moje zdanie - stwierdziła Gessler. Od razu jednak szybko zaznaczyła, że bardzo lubi Beatę i ceni jej wielką osobowość! Nie chciałaby jednak łączyć sił z diwą: Nie, żadne razem. Ja jestem indywidualistką, a Beata ma swoją bardzo dużą osobowość. Niech ona idzie sobie swoją złotą drogą, a ja idę swoją - powiedziała Magda. Co na to Beata? Jak myślicie? Spot z Magdą: Spot z Beatą: Który lepszy?  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner