Magda Ćwiertnia oczarowała swoim głosem w "The Voice of Poland"! W najnowszej odsłonie muzycznego talent-show piękna uczestniczka sprawiła, że odwrócili się wszyscy jurorzy. Michał Szpak, Edyta Górniak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron chcieli, żeby Magda trafiła do ich drużyny. Czy to właśnie ona dojdzie aż do finału? Posłuchajcie jej głosu!

Reklama

Szukasz płyty finalistki programu muzycznego? Skorzystaj z Empik promocje i zamów ją w atrakcyjnej cenie.

Zachwycający występ w "The Voice of Poland"

Magda Ćwiertnia podczas "Przesłuchań w ciemno" zaśpiewała jeden z największych hitów Ariany Grande "One last time". Jako pierwsi, już po pierwszych kilku sekundach występu uczestniczki, odwrócili się Tomson i Baron. Chwilę później odwróciła się również Urszula Dudziak, a pod koniec utworu dołączyli do nich Michał Szpak i Edyta Górniak. Co ciekawe, Magda Ćwiertnia mogła wybierać jedynie spośród Edyty Górniak i Tomsona oraz Barona. Michał Szpak i Urszula Dudziak zostali bowiem "zablokowani".

Głos Magdy Ćwiertni oczarował nie tylko jurorów, ale i widzów! Internauci na profilu "The Voice of Poland" na Instagramie bardzo pozytywnie komentują występ uczestniczki show.

- Najlepsza ????????????????????????
- Super ???? piękny głos
- Petarda ????????
- Oooogień! ????
- C u d o w n a! ❤️ Brawo- komentują internauci.

Posłuchajcie, jak zaśpiewała Magda Ćwiertnia! Myślicie, że zobaczymy ją w finale "The Voice of Poland"?

Zobacz także

Magda Ćwiertnia ostatecznie trafiła do drużyny Edyty Górniak.

Zobacz także: Spięcie między Edytą Górniak a Michałem Szpakiem na planie "The Voice of Poland"! "Jednak nie ugryzę się w język" WIDEO

Magda Ćwiertnia zachwyciła w "The Voice of Poland".

Magda trafiła do grupy Edyty Górniak.

Jan Bogacz / TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama