Magda Bereda znów zmasakrowana przez jurorów

Iwona Pavlović nie odpuszcza Beredzie. Poruszający wpis Magdy: "Jestem człowiekiem, który się przejmuje"

Magda Bereda znów zmasakrowana przez jurorów

Magda Bereda według jurorów we wczorajszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" znów zatańczyła najsłabiej. Dostała od nich tylko 11 punktów, a od Iwony Pavlović, która ocenia wokalistkę najsurowiej, tylko dwa. Uczestniczka show na swoim Instagramie dodała poruszający wpis. Czy ma już dość krytyki?

Magda Bereda: Czasami czuję się jak...

Magda i Kamil Kuroczko w piątkowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" zatańczyli jive'a. Niestety, ich występ nie spodobał się sędziom. Iwona Pavlović mocno skrytykowała gwiazdę, twierdząc że nie robi żadnych postępów:

Postępu nie widzę, nie widzę poprawy. Mam całą listę wypisanych błędów – powiedziała Czarna Mamba.

Andrzej Grabowski z kolei dodał, że to tylko program rozrywkowy i po raz kolejny przyznał jej sześć punktów. Tak też było w poprzednich odcinkach - Magda otrzymywała od jurorów najniższe noty. Bereda może liczyć jednak na ogromne wsparcie setek tysięcy fanów, którzy nie pozwalają jej odpaść. Jest za to wdzięczna - program jest dla niej wielką przygodą i nauką. Czasami jednak nie czuje się najlepiej:

 ja się bawię w tym programie świetnie i odważyłam się powiedzieć, że też jestem człowiekiem, który się przejmuje. Że czasem czuję się jak 💩. Strasznie dużo tu się uczę i jestem Wam za to ogromnie wdzięczna. Mam nadzieję, że Was nie rozczarowałam, mimo tych ocen. - napisała tuż po ocenach sędziów na Instagramie. 

Tuż po wynikach Magda Bereda nagrała kilka wiadomości dla fanów z podziękowaniem za głosy. Na koniec dodała:

Dostawanie po dupie od innych też jest lekcją 

Magdzie pozostaje życzyć wytrwałości! Z tak wiernymi fanami (a wśród nich m.in. Dawid Kwiatkowski, który mocno kibicuje parze) można jednak zdobywać szczyty!

Z programem pożegnali się zaś Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz. 

Magda Bereda ma ogromne wsparcie fanów! 

Magda Bereda w 4. odcinku
East News/ONS

Iwona Pavlović jest cięta na Magdę! 

Iwona Pavlović ocenia Magdę Beredę
East News

 

Więcej na temat Magda Bereda
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53