Maffashion
Instagram

Maffashion na zdjęciu z synkiem wspiera Strajk Kobiet. Bastian to już duży chłopiec! 

Maffashion
Instagram

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, niedawno po raz pierwszy została mamą. Blogerka od czasu do czasu pokazuje swoją pociechę w mediach społecznościowych, najczęściej za pośrednictwem relacji na Instagramie. Ale teraz po raz pierwszy od dłuższego czasu możemy zobaczyć Bastiana na zdjęciu z mamą. Maffashion opatrzyła je również symbolem, który nawiązuje do Strajku Kobiet. Zobaczcie.

Zobacz także: Maffashion pokazała, jak naprawdę wygląda macierzyństwo. Młoda mama ma za sobą trudny poranek

Maffashion na zdjęciu z synkiem wspiera Strajk Kobiet. Bastian to już duży chłopiec! 

Maffashion została mamą na początku września tego roku. Gwiazda długo ukrywała swoją ciążę i o wszystkim media oraz fani oficjalnie dowiedzieli się dopiero tuż przed porodem Julii. Na świat przyszedł synek blogerki i Sebastiana Fabijańskiego, któremu dano na imię Bastian. Teraz chłopiec ma już prawie dwa miesiące i na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez Maffashion widzimy, jak urósł przez ostatnie tygodnie!

Blogerka pokazała fotografię, na którym przytula swojego synka do piersi. Na zdjęciu doskonale widzimy również twarz malucha. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów i niektórzy z nich twierdzą, że Bastian to wykapany tata!

- Nie mogę , jaki to jest mały tatuś 😅😁😍
- Uroczy mały tatuś 😄😍
- Boooże jakie słodkości😍trzymajcie się zdrowo!🤪
- Aaa!!! Ale słodko 😍😍❤️❤️
- Przesłodka fotka 🥺❤️ - piszą fani. 

Ale fotografia, którą pochwaliła się Maffashion ma również ważny przekaz. Blogerka opatrzyła ją czerwonym piorunem - symbolem walki o prawa kobiet. Ma to oczywiście związek z trwającymi w całej Polsce protestami, w związku z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, na mocy którego w nielegalna będzie aborcja z przesłanki embriopatologicznej. Julia Kuczyńska już kilkukrotnie zamieszczała posty, w których solidaryzuje się ze strajkującymi kobietami. 

Jestem wściekła. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu społeczeństwa. WTF!? Patrzę na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuje, ze mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, że... - pisała Maffashion w jednym ze swoich postów. 

Zobaczcie zatem najnowsze zdjęcie Julii Kuczyńskiej, na którym widzimy również jej synka! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

⚡️ POLAND #strajkkobiet

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Blogerka cały czas solidaryzuje się z protestującymi kobietami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach(bo lubi) Ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę co się dzieje. Jestem wsciekła. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu społeczeństwa. WTF!? Patrze na mojego synka i mam łzy w oczach. Kocham! I cieszę się, dziękuje, ze mieliśmy oboje tyle szczęścia. Czy młody będzie miał kiedyś brata albo siostrę? Nie wiem. Od teraz strach planować zakładanie rodziny. Bo czy można mieć pewność, ze... #strajkkobiet #chcemiecwybor #prawakobiet #powiedzkomuś #MOJECIALO

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

 

 

Więcej na temat Maffashion
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51