Maffashion rozstała się Czarkiem? Jest komentarz blogerki!
Instagram

Maffashion rozstała się z Czarkiem?! Blogerka skomentowała medialne plotki!

Maffashion rozstała się Czarkiem? Jest komentarz blogerki!
Instagram

Związek Maffashion i Czarka Jóźwika to już przeszłość? Właśnie takie informacje pojawiły się dziś w jednym z portali internetowych. Pudelek.pl twierdzi, że para najprawdopodobniej postanowiła się rozstać. Co więcej, portal sugeruje, że Maffashion i Czarek Jóźwik od jakiegoś czasu jedynie udają, że są razem... Dlaczego?

Są bardzo wpływowi, a to przekłada się na świetne kontrakty reklamowe. Gdy połączyli siły, ich wartość jeszcze wzrosła. Nie chcą z tego rezygnować- portal cytuje swoje źródło. 

Teraz Maffashion skomentowała medialne doniesienia! 

Maffashion komentuje plotki!

Blogerka do tej pory nie komentowała medialnych rewelacji na temat swojego związku z Czarkiem, jednak teraz na swoim profilu na Instagramie odniosła się do najnowszych plotek. Jak odpowiedziała na pytanie portalu kozaczek.pl o medialne informacje na temat rozstania? 

czekam jeszcze na plotkę o ciąży i pytania czy się do tego odniose :)- odpowiedziała Maffashion. 

Co jeszcze pisała w komentarzach na Instagramie?

Kiedy to niby nasz związek był warunkiem naszych oddzielnych kontraktów, pracy? Każdy z nas działa w swojej przestrzeni, pojedyncze rzeczy się zazębiały np kontrakt Abstra z cola i mój z cola. Zamierzają publikować wspólne zdjęcia zeby nie rezygnować z reklam? Czekam na przykład takich wielkich wspólnych REKLAM? Albo okładek, ścianek czy kanap śniadaniowych. Puknijcie się klawiatura w głowę następnym razem piszac plotki z plotek- komentowała blogerka.

Przypominamy, że Maffashion już kilka miesięcy temu w rozmowie z party.pl zapewniała, że w jej związku nie ma żadnego kryzysu. Zobaczcie sami, co nam wtedy powiedziała!

Zobacz: Maffashion rozstała się z Czarkiem?! Mamy komentarz blogerki!

Maffashion komentuje medialne plotki.

Maffashion komentuje medialne plotki o rozstaniu z partnerem
Instagram

Blogerka i Czarek Jóźwik są parą już od kilku lat. 

Maffashion i Czarek Jóźwik
Instagram

Więcej na temat Maffashion Czarek Jóźwik
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06