Maciej i Jerzy Stuhrowie
East News
Newsy

Poruszający wpis i ważny apel Macieja Stuhra! Chodzi o jego tatę, Jerzego

Poruszający wpis i ważny apel Macieja Stuhra! Chodzi o jego tatę, Jerzego

Dwa tygodnie temu media obiegły dramatyczne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra. Aktor miał udar mózgu i trafił do szpitala. Na szczęście dzięki szybkiej pomocy i profesjonalnej opiece lekarzy, Jerzy Stuhr odzyskał siły i wrócił już do domu. Teraz jego syn, Maciej Stuhr, we wzruszającym wpisie podziękował wszystkim za pomoc i okazane wsparcie. Zaapelował też do fanów w bardzo ważnej sprawie. Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Jerzy Stuhr z córką Marianną: O wzajemnej więzi

Agnieszka Kaczorowska zmagała się z dużymi problemami: "Byłam bardzo uzależniona od swojej fizyczności"

Maciej Stuhr zamieścił wzruszający wpis

Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek (12/13 lipca) trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Informacje o tym, że aktor przebywa w szpitalu potwierdziła jego żona w rozmowie z portalem krakow.wyborcza.pl. Według doniesień Gazety Wyborczej, aktor trafił do placówki medycznej w ciężkim stanie. Ta informacja wywołała wśród fanów ogromne zaniepokojenie - był to kolejny, poważny problem zdrowotny Jerzego Stuhra. Kilka lat temu aktor przebył zawał, zmagał się również z nowotworem krtani. 

Na szczęście po kilkunastu dniach spędzonych w szpitalu, stan Jerzego Stuhra uległ znaczącej poprawie. Dziś aktor jest już w domu i wraca do sił. Maciej Stuhr postanowił zamieścić wpis na swoim Facebooku, w którym podziękował za okazaną pomoc oraz wsparcie w tym trudnym dla jego rodzinie czasie. 

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! Ekipie ratunkowej z Rabki, szpitalowi w Nowym Targu oraz szpitalowi w Prokocimiu za fantastyczną, szybką i profesjonalną pomoc. Każdej pielęgniarce, oddziałowym, ratownikom i fizjoterapeutom oraz oczywiście lekarzom wielkie dzięki i brawa dla Was! Dziękujemy z całego serca! - napisał Maciej Stuhr. 

Maciej Stuhr w swoim wpisie zaapelował również, aby nigdy nie lekceważyć pierwszych objawów udaru - w takiej sytuacji kluczowa jest natychmiastowa pomoc. 

W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. Jeśli niepokoi Was stan kogoś w Waszym otoczeniu, jeśli utrudniony jest kontakt, człowiek nagle inaczej reaguje, nie potrafi wyciągnąć ręki, wskazać czegoś palcem, dotknąć sobie czubka nosa - nie zastanawiacie się, wzywajcie karetkę. Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala - dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać! - zaapelował aktor. 

Syn Jerzego Stuhra na koniec przyznał, że "Komisarz Ryba wraca do akcji"! Bardzo cieszymy się z tych wiadomości, a aktorowi życzymy przede wszystkim dużo zdrowia! Cały wpis Macieja Stuhra możecie przeczytać poniżej: 

Maciej Stuhr
Facebook

Jerzy Stuhr trafił do szpitala przed dwoma tygodniami. Na szczęście po kilkunastu dniach spędzonych w szpitalu, Jerzy Stuhr już wrócił do domu i odzyskuje siły! 

Jerzy Stuhr w ciemnym garniturze
East News

Zobacz także
Maciej Stuhr, Anja Rubik

Maciej Stuhr wziął udział w akcji Anji Rubik #sexedpl: "Czasami robimy rzeczy trochę bez sensu..." Żałuje?

Nowa produkcja Canal+ pt. "Pisarze. Serial na krótko"

Maciej Stuhr i Magdalena Cielecka w nowej produkcji Canal+. Za scenariusz odpowiada m.in. Kasia Nosowska!

 

Jerzy Stuhr w programie Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Jerzy Stuhr odzyskał mowę! Są nowe informacje w sprawie zdrowia aktora 
Jerzy Stuhr odzyskał mowę! Są nowe informacje w sprawie zdrowia aktora 

W miniony poniedziałek Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Według najnowszych ustaleń Gazety Wyborczej, aktor odzyskał mowę i jest w ograniczonym kontakcie z najbliższym otoczeniem. Jego stan wciąż jest jednak poważny.  Zobacz także:  Maciej Stuhr przekazał nowe informacje w sprawie stanu zdrowia swojego ojca, Jerzego Stuhra. Nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Jerzego Stuhra  Dramatyczne informacje o stanie zdrowia Jerzego Stuhra pojawiły się w miniony poniedziałek. Wybitny aktor w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Podejrzewano u niego udar mózgu. Informacje o jego obecności w szpitalu potwierdziła jego żona oraz przyjaciel. Maciej Stuhr we wtorek, w rozmowie z Radiem ZET poinformował, że jego ojciec powoli wraca do siebie. Z kolei dziś "Gazeta Wyborcza" nieoficjalnie informuje, że Jerzy Stuhr odzyskał mowę i w sposób ograniczony kontaktuje się z rodziną:  Nieoficjalnie dowiadujemy się, że aktor w tej chwili jest w kontakcie z rodziną i otoczeniem, choć ograniczonym. Lekarze nadal nie chcą jednak wypowiadać się co do rokowań: w pierwszych dniach po udarze choroba może mieć zmienny przebieg. Z naszych informacji wynika też, że aktor odzyskał mowę, choć wypowiadanie zdań przychodzi mu z wielkim trudem Trzymamy kciuki za szybki powrót aktora do zdrowia, które już wiele razy zostało wystawione na próbę. Jerzy Stuhr w 2011 roku zmagał się z rakiem krtani, a w 2016 roku przeszedł zawał serca.  Zobacz także:  Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora Jerzy Stuhr trafił do szpitala z podejrzeniem udaru mózgu. Jak informuje Gazeta Wyborcza, aktor odzyskał mowę i kontaktuje się z rodziną.  Jerzy Stuhr trafił do szpitala w Krakowie w poniedziałek 13...

Jerzy Stuhr
East News
Newsy
Maciej Stuhr przekazał nowe informacje w sprawie stanu zdrowia swojego ojca, Jerzego Stuhra. 
Maciej Stuhr przekazał nowe informacje w sprawie stanu zdrowia swojego ojca, Jerzego Stuhra. 

Maciej Stuhr w rozmowie z "Radiem Zet" przekazał nowe informacje na temat stanu zdrowia swojego taty. W poniedziałek 13 lipca media obiegła bowiem bardzo niepokojąca informacja. Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Informacje o tym, że aktor przebywa w szpitalu potwierdziła jego żona, w rozmowie z portalem krakow.wyborcza.pl. Według doniesień Gazety Wyborczej, aktor trafił do placówki medycznej w ciężkim stanie.  Zobacz także:  Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora Maciej Stuhr o stanie zdrowia swojego taty  Fani bardzo zaniepokoili się informacjami na temat stanu zdrowia Jerzego Stuhra. 13 lipca przyjaciel aktora, Jerzy Radziwiłowicz, w rozmowie z Wirtualną Polską potwierdził, że Jerzy Stuhr trafił do szpitala.  Przed chwilą do mnie dotarła informacja, że Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem - powiedział w rozmowie z WP Jerzy Radziwiłowicz. Na szczęście we wtorek 14 lipca jego syn, Maciej Stuhr w rozmowie z "Radiem Zet" przekazał krótkie, ale optymistyczne informacje dotyczące stanu zdrowia aktora.  - Powoli wraca do siebie – powiedział Radiu ZET Maciej Stuhr. To kolejny raz, kiedy Jerzy Stuhr zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2011 roku u aktora zdiagnozowano raka krtani. W roku 2016 Jerzy Stuhr przeszedł zaś zawał serca. Trzymamy zatem mocno kciuki, aby aktor jak najszybciej wrócił do zdrowia.  Maciej Stuhr w rozmowie z "Radiem Zet" poinformował, że jego tata "powoli wraca do siebie".  Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek (12 na 13 lipca) trafił do szpitala w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu.   

Jerzy Stuhr w programie Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora
Jerzy Stuhr trafił do szpitala! Niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktora

Media przekazały bardzo niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Jerzego Stuhra. Jak informuje Gazeta Wyborcza  uwielbiany przez widzów aktor, w nocy z niedzieli na poniedziałek, trafił do szpitala w Krakowie. Według medialnych doniesień Jerzy Stuhr trafił pod opiekę specjalistów z podejrzeniem udaru mózgu. Informacje dotyczące stanu zdrowia aktora potwierdzili jego żona i przyjaciel. Jerzy Stuhr w cieżkim stanie w szpitalu Informacje o tym, że Jerzy Stuhr przebywa w szpitalu w rozmowie z portalem krakow.wyborcza.pl potwierdziła żona aktora.  Smutne wiadomości potwierdził również przyjaciel aktora, Jerzy Radziwiłowicz. Przed chwilą do mnie dotarła informacja, ze Jerzy Stuhr trafił do szpitala, ale nic więcej nie wiem - Jerzy Radziwiłowicz przyznał w rozmowie z Wirtualną Polską.  Niestety, według doniesień opublikowanych przez Gazetę Wyborczą  Jerzy Stuhr jest w ciężkim stanie.  My mocno trzymamy kciuki za Jerzego Stuhra i życzymy mu dużo zdrowia! Przypominamy, że w 2011 roku lekarze Jerzy Stuhr zmagał się z rakiem krtani. Z kolei w 2016 roku aktor przeszedł zawał serca.  Zobacz także:  Michał Wójcik łamiącym głosem opowiedział o chorobie partnerki. Kabareciarz odczytał poruszający list w "Pytaniu na śniadanie" Jerzy Stuhr trafił do szpitala. 

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik