Maciej Stuhr w Vivie!
ONS

Maciej Stuhr bardzo szczerze wspomina chorobę ojca: To było traumatyczne przeżycie

Maciej Stuhr w Vivie!
ONS

Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr od zawsze chronili swoją prywatność i nie opowiadali o swoich rodzinnych sprawach w tabloidach. Nawet kiedy głośno zrobiło się o chorobie Jerzego żaden z nich nie udzielał komentarzy ani wywiadów. Ten moment był niezwykle trudny dla całej rodziny, ale dzisiaj na szczęście wszystko jest na dobrej drodze. Zobacz: Stuhr pokazał córkę - jak dwie krople wody

Jerzy Stuhr właśnie nakręcił swój nowy film "Obywatel", w którym angaż otrzymał Maciej Stuhr. Akcja filmu dzieje się na przestrzeni ostatnich 60 lat i poruszane są tam tematy, które wzbudzają ogromne emocje. Z okazji premiery tego filmu Stuhrowie udzielili obszernego wywiadu w magazynie "Viva!''''. Nie obyło się jednak bez pytań dotyczących prywatności, a Maciej zaskakująco szczerze opowiedział o chorobie ojca:

Jak się łatwo domyśleć, choroba taty była takim traumatycznym , trudnym momentem. Patrzyłem, jak tato odważnie ją przyjmuje i z nią walczy. Jak olbrzymiej nabiera pokory. To było niesamowite. Nawet sobie ostatnio pomyślałem, że ojciec przechodził takie perypetie przy tej chorobie  i przy poprzedniej chorobie serca , a ja mam poczucie, że nigdy nie widziałem mojego ojca cierpiącego. Że on zawsze umiał nas ochronić przed tym.


Przypomnijmy: Jerzy Stuhr wygrał z ciężką chorobą
 

Maciej Stuhr na salonach:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53