W Warszawie pojawił się kolejny lokal gwiazdy. Jak dotąd w stolicy można było odwiedzać m.in. Stary Dom Piotra Adamczyka, Sushibu Soni Bohosiewicz, Akademię Borysa Szyca i oczywiście U Fukiera Magdy Gessler. Niedawno na gastronomicznej mapie zadebiutowała knajpa Macieja Musiała. Aktor, który zdobył popularność dzięki serialowi "Rodzinka.pl", otworzył klubokawiarnię Cafe Podrygi. Knajpę odwiedziło już kilka sław polskiego show-biznesu, m.in. Jessica Mercedes oraz Jakob Kosel.

Reklama

Wygląda na to, że Maciej Musiał nadal szuka pracowników. W sieci pojawiło się ogłoszenie, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, na jakie warunki mogą liczyć osoby zatrudnione w lokalu aktora.

Maciej Musiał już po wielkim otwarciu swojej klubokawiarni. Ile płaci pracownikom?

W sobotę, 11 czerwca Maciej Musiał świętował otwarcie swojej klubokawiarni. Cafe Podrygi to lokal, który znajduje się między murami Muzeum Narodowego. Na hucznej parapetówce pojawiły się znane gwiazdy jak raper Bedoes, Jakob Kosel, Jessica Mercedes, Paulina Gałązka oraz Katarzyna Sawczuk.

Cafe za dnia, bar i podrygi po zmierzchu - czytamy w opisie lokalu w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Oliwia Bieniuk oberwała od pasażerów w pociągu: "Nagle słyszę wrzaski z tyłu"

Na otwarciu klubokawiarni nie mogło zabraknąć również mamy aktora. Anna Musiał ujawniła, że jej syn od dawna myślał nad wejściem do biznesu gastronomicznego. Przyznała, że bardzo się cieszy, ponieważ gwiazdor spełnił swoje kolejne marzenie.

Zobacz także

Pomiędzy murami Muzeum Narodowego, nowe cudne miejsce. Od zawsze miał wizję tego miejsca. Wierzył, że będzie tu pięknie, kiedy jeszcze nic tu nie było. Lubię, kiedy mój syn spełnia swoje marzenia - napisała Anna Musiał.

Najwyraźniej Maciej Musiał nie ma jeszcze kompletnej ekipy pracowników. W sieci możemy znaleźć ogłoszenie dotyczące pracy w Cafe Podrygach. Aktor poszukuje barmana, sommeliera oraz kelnerów. Pracując za barem jego klubokawiarni, możemy liczyć na od 20 do 25 zł netto za godzinę.

Na pozostałych stanowiskach stawka wynosi od 18 do 22 zł na rękę. Pracownicy, którzy przejdą okres próbny, mogą też liczyć na umowę o pracę. Oprócz tego osoby zatrudnione w lokalu Macieja Musiała mogą korzystać z 50 proc. rabatu pracowniczego na jedzenie oraz specjalne ceny wina.

Zobacz także: Syn Michała Wiśniewskiego o Poli Wiśniewskiej: "Nie spędzamy ze sobą nie wiadomo ile czasu"

Reklama

Wybierzecie się do klubokawiarni Macieja Musiała?

Reklama
Reklama
Reklama