Synowie Macieja Kurzajewskiego Maciej Kurzajewski pokazał synów Maciej Kurzajewski pokazał synów Maciej Kurzajewski pokazał synów Maciej Kurzajewski pokazał synów
Synowie Macieja Kurzajewskiego
1/6
Synowie Macieja Kurzajewskiego

Jak wyglądają dziś synowie Macieja Kurzajewskiego, 20-letni Franek i 11-letni Julek? Wystarczy spojrzeć na Instagram znanego dziennikarza TVP, na którym relacjonuje swoją podróż wraz z rodziną do Nowego Jorku! Co tam robią? Zobaczcie szczegóły w naszej galerii i zobaczcie, jak wyrośli synowie Macieja! 

Zobacz także: Pamiętacie "pierwszego" Łukasza z "M jak miłość"? Dziś to prawdziwy przystojniak! ZDJĘCIA

2/6
Maciej Kurzajewski pokazał synów
East News

Maciej z żoną Pauliną Smaszcz Kurzajewską i synem Frankiem na pokazie Mariusza Przybylskiego w 2009 roku. Wówczas Franek miał 12 lat! 

3/6
Maciej Kurzajewski pokazał synów
East News

A tu Maciej z synem Julkiem w 2000 roku, podczas Pikniku Rodzinnego. Jak synowie dziennikarza TVP, zapalonego maratończyka, wyglądają dziś? 

4/6
Maciej Kurzajewski pokazał synów
Instagram

Maciej Kurzajewski jest od wielu lat pasjonatem biegania. W 2013 roku zdobył Koronę Maratonów Ziemi czyli przebiegł królewski dystans 42 kilometrów i 195 metrów na każdym z siedmiu kontynentów i trafił do elitarnego 7 Cotinents Marathon Club. Jak widać, swoją pasją do biegania zaraził starszego syna, Franciszka. Panowie wezmą udział w słynnym nowojorskim maratonie ulicznym, który odbywa się co rok od 1970:

Biegowy poranek w Central Parku. Ostatnie treningi przed niedzielnym @nycmarathon. 🏃🗽✌️Pogoda, miejsce i towarzystwo bajeczne! 😀 Mamy też szansę przetestować najnowszą kolekcję @underarmourpolska.💪 Biegniemy dalej! 👍 - napisał Maciej na Instagramie. 

Zobacz: Kamilla Baar i Wojciech Błach mają pięknego syna. Aktor pokazał filmik z synem na Instagramie. Podobny do mamy czy taty?

5/6
Maciej Kurzajewski pokazał synów
Facebook

Maciej Kurzajewski zadbał o odpowiednią motywację przed maratonem, który odbędzie się w najbliższą niedzielę. Zabrał synów na spotkanie z samym Marcinem Gortatem. Dla Franka i Julka było to chyba ogromne przeżycie :) 

Spotkanie z @mgortat13 czyli najlepsza sportowa motywacja przed niedzielnym @nycmarathon. 💪🗽🏃 Dziękujemy za rewelacyjny wieczór! Marcin Gortat Wielkim Sportowcem jest!!! 

Zobacz: Są już razem 10 lat! A jak wyglądali na początku związku? Zobaczcie stare zdjęcia Ani i Roberta Lewandowskich!

6/6
Maciej Kurzajewski pokazał synów
Instagram

Panowie nie mogli nie skorzystać z okazji i będąc w USA udali się pod Biały Dom! Jak widać, Maciej to idealny tata! 

Więcej na temat Maciej Kurzajewski