Maciej Kot i Agnieszka Kot na wakacjach Agnieszka Kot Maciej Kot i flaming Agnieszka Kot w bikini
Maciej Kot i Agnieszka Kot na wakacjach
Instagram

Maciej Kot i Agnieszka Kot wyjechali na wakacje. Zdjęciami z urlopu pochwalili się w sieci. Świeżo upieczeni małżonkowie tegoroczny wolne spędzają w ciepłych krajach. Przypomnijmy, że Maciek i Agnieszka na ślubnym kobiercu stanęli w maju tego roku. Ślub skoczka i trenerki odbył się w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Parze towarzyszyli bliscy, rodzina oraz przyjaciele. Nie zabrakło także sportowców - Kamila Stocha, Dawida Kubackiego czy Stefana Hula. 

Czy Maciej i Agnieszka na tegoroczne wakacje wybrali się ze znajomymi? A może urlop jest ich nieco spóźnionym miesiącem miodowym? Zobaczcie, jak gwiazdy wypoczywają!

1/4
Maciej Kot i Agnieszka Kot na wakacjach
Instagram

Maciek i Agnieszka nie zdradzili fanom, gdzie wyjechali, jednak para z pewnością nie narzeka na brak pogody. Gwiazdy wypoczywają pod palmami, ciesząc się pięknymi widokami. 

- Maciek fajnie wstrzeliłeś się z tą koszulą 

- Koty pod palmami. Pozdrawiam 

- Miłego wypoczynku - piszą fani pod zdjęciami pary.

Zobacz także: Maciej Kot wziął ślub z Agnieszką Lewkowicz. Zobaczcie suknię ślubną panny młodej!

 

2/4
Agnieszka Kot
Instagram/

Żona Macieja Kota może pochwalić się wysportowaną sylwetką. Agnieszka jest trenerem personalnym. Wcześniej biegała i uprawiała lekkoatletykę. Niedawno żona skoczka otworzyła własny klub fitness. Chcielibyście trenować razem z Agą? :)

3/4
Maciej Kot i flaming
Instagram

Skoczek wody się nie boi! Sportowiec w tym roku wypoczywa na modnym i lubianym przez blogerki dmuchańcu. Maciek zdecydował się na różowego flaminga. 

4/4
Agnieszka Kot w bikini
Instagram

Żona Kota w bikini wygląda świetnie! Agnieszka przez cały rok pracuje nad swoją figurą. Czy niedługo Agnieszka tak jak Anna Lewandowska zacznie wypuszczać DVD ze swoimi treningami? Z pewnością wiele Polek chciałoby z trenerką ćwiczyć! 

 

Więcej na temat Maciej Kot Agnieszka Kot